Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss hajfestékkel van valakin...

Syoss hajfestékkel van valakinek tapasztalata? Olyan a szín mint a dobozon, tartós stb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 19:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

szia!

nincs vele tapasztalatom de akár milyen márkájú hajfestéket veszel 100 hogy nem olyan lesz mint a dobozon vagy sötétebb vagy világosabb de pont olyan tuti nem lesz

2010. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
tudom, hogy sötétségre nem lesz ugyanolyan, csak van olyen ami szép természetes barnát mutat és közben nagyon vöröses lesz.
2010. júl. 3. 22:35
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
A kódját kell figyelni. Ha 00-ra végződik akkor természetes árnyalat. Ha 10-re végződik akkor hamvas tehát nem lesz vörös, ha 20-ra végződik akkor violett, tehát nem lesz sárgás. Ha az első szám után (ami a színmélységet jelzi) más kód áll akkor valami vöröses dolog, kivéve ha 9-es mert az kéket jelent.
2010. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) ezt jó hogy leírtad eddig nem tudtam ezeket :)



Esetleg tapasztalatott tudna valaki írni ?

2010. júl. 4. 22:49
 5/36 anonim ***** válasza:

Szia,


Én vettem de iszonyúan megbántam.

Kegyetlen ammóniaszaga van, szerintem förtelmesen büdös, az állaga kicsit sem krém, össze-vissza csöpög, én a sötétbarnát vettem, 3-1 áryalat, és korrekt fekete lettem tőle :( amit eddig a 4 év alatt, mióta sötétbarnára festem a hajam semilyen más festéknél nem vettem észre.

Szerintem sok szempontból hasonlít a Palette-re, az meg szerintem nem jó, sőt ez még drágább is :(

Szóval én már csak abban reménykedem, hogy olyan gyorsan is kopik, mint a Palette, mert nem szeretnék szivatást :((((((


Én nem is veszek több ilyet :(


Neked sem ajánlom.

De én is kíváncsi lennék, hogy másnak milyen lett a végeredmény.


Üdvi,


A.

2010. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

[link]


Kedves utolsó válaszoló nagyon szépen köszönöm a választ bár ha itt megnézed az a fekete kategóriába tartozik, de igazad van nem lenne szabad teljesen feketének lennie...

De párhajmosás után tudnál írni h fakult-e a színe?

Nagyon roncsolta a hajad vagy annyira nem észrevehetően?

És még egy kérdés ha nem haragszol:) Ez színező vagy rendes festék? Előre is köszi

2010. júl. 8. 21:28
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

hát nekem palette xxl a kedvenc hajfestékem, mindig ugyanolyan a hatás mint a dobozon, nem töri a hajam, jó ára van és imádom:))

attól h az egyik válaszolónak még nem jött be, lehet másnak be fog válni. én is kíváncsi lennék rá, mert ha marketing szempontból nézem, elég dögös külsőt adtak neki..

néztem a honlapjukon pl. a vörös színt (szőke vagyok most már teljesen de minden hajszínem volt már), és ahogy néztem, egyből vörös akartam lenni:D

egyébként a szőke színük nekem is tetszik, de nem merném most még bevállalni.. örülök h végre van egy festék ami ennyire jó.

azért az utolsó válaszolónak szorítok.. ha nem kezd el kopni, világosíts rajta 1-2 árnyalatot.:)

2010. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
AZ 5-1 es árnyalattal esetleg van valakinek tapasztalata? Az nagyon bejön és kíváncsi lennék :D
2010. júl. 10. 23:19
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
nemrég vettem 8-6os színt.a világos szőkét.az én nagyon sötét barna hajamat ami már majdnem fekete teljesen szép világos szőkére befogta:)nemlett teljesen olyan világos mitn a képen mert télleg nagyon sötét volt a hajam de eddig még egyik festék se csinálta meg ilyen szépen:)én csakis ilyet fogok venni.nekem nagyon bevált.
2010. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Azóta már én is kipróbáltam az 5.1-es világosbarna árnyaltot. Először elég sötétbarna lett, de pár hajmosás után olyan szép világosbarna lett és egyáltalán nincs festett szín hatása én nagyon imádom :)
2010. aug. 8. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!