Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss hajfestékkel van valakin...

Syoss hajfestékkel van valakinek tapasztalata? Olyan a szín mint a dobozon, tartós stb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 19:53
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
én is ilyet vettem a dm-ben megláttam és mondom kipróbálom amúgy palettét szoktam nekem nagyon bevált!! szerintem nagyon jó hajfesték!!
2010. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

melyik színt próbáltad?

nekem a palette uil vált be.

2010. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Olvastam, h kiprobáltad az 5.1-es árnyalatot.

Azzal szemezek én is:)

Most garniert használtam,de nagyon gyorsan kopik:S

Ez mennyire tartós? Szépen befogta?

2010. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Hát olyan 3 hétig tartott intenzívebben nem tudom ez neked mennyire számít tartósnak nekem annyira nem de mondjuk én minden nap megmosom. Nagyon jól befogtam de írtam hogy eleinte az első két mosásig kb kicsit sötétebb mindig de utána nagyon vagesz imádom :D azóta is csak azzal festem:D
2010. okt. 5. 19:52
 15/36 anonim válasza:
68%

Én is megláttam az üzletbe mondom kipróbálom, most annyira népszerű lett ez a márka..

De nagyon megbántam, sötétbarnát vettem, a színnel semmi gondom, ilyen hatást akartam elérni, de amióta befestettem szó szerint tincsekbe hullik a hajam. Idegrohamot kapok tőle. Garniert szoktam, azzal nem volt ilyen gondom. Maradok a megszokottnál... Szóval nem ajánlom.. És hirdetni sem fogom ismerőseim között

2010. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo...roncsolja a hajat a festek? en a voros arnyalataval szemezek, de utana be szeretnem festeni az 5.1-el. szerinted befogja? te milyen szinre festetted ezt a syosst?
2010. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Én 5-1-gyel festem és nekem egyáltalán nem roncsolja a vöröset nem fogja befogni ez a szín..vagyis befogja de nem olyanra mint a dobozon van...régen nekem is vörös hajam volt sőt tűz piros de nagyon megbántam 3 évbe telet mire eltüntettem a hajamból a vörös színt és igazság szerint még mindig van benne egy kicsi.Most festettem be 3. alkalommal a hajam ezzel a festékkel 4 hete és egyáltalán nem fakult ki isteni:D Szerencsére az eredeti hajszínem is hasonló szóval nemlátni annyira a lenövést:D nagyon tuti ez a szín és márka:D
2010. nov. 2. 10:35
 18/36 anonim ***** válasza:

Kedved kérdező!

Pont ma megyek hajfestéket venni és a 4.1-es és az 5.1-es között vacilálok...Nem tudnál esetleg képet mutatni a hajadról?

2010. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
az engem is erdekelne...marmint a kep
2010. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
nagyon jól fogna a kép
2010. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!