Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss hajfestékkel van valakin...

Syoss hajfestékkel van valakinek tapasztalata? Olyan a szín mint a dobozon, tartós stb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 19:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
naaaaa:(
2010. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 szekelyeszter ***** válasza:

Én a sötétszőke árnyalatot próbáltam barna, festett hajra. Már legalább 10 éve festem a hajam, úgyhogy elhihetitek, kipróbáltam már ezt-azt, és a legkülönfélébb variációkat: barnáról szőkére, szőkéről barnára, barnáról feketére, feketéről vörösre ésatöbbi... De ez magasan a legrosszabb. Körülbelül annyit ért, mintha kutyakakát kentem volna a hajamra, csak ez még roncsolta is. Semmit, SEMMIT nem változtatott a hajszínemen, kivéve a tövénél, ahol sárga lett tőle.

Amióta piacra dobták használom a samponjukat és a kondícionálójukat és viszonylag jó minőségűnek találtam. Éppen ezért lepődtem meg, hogy a hajfetékük miért ennyire pocsék.

Elhanyagolható tény, amellett hogy festék létére nem festette be a hajam, de azért megemlítem: borzalmas erős szaga van, szétmarta az orrnyálkahártyám és szalma szárazra, sprődre égette a hajam, amin a dobozba csomagolt "fantasztikus" balzsamjuk sem segített. Pedig a legtöbb hajfeték használata után kifejezetten selymes, lágy tapintású volt a hajam árkategóriától és márkától függetlenül.

Egy szó, mint száz én mindenkit határozottan lebeszélek még a kipróbálásáról is. Aztán who knows? Lehet, hogy van olyan, akinek beválik... Lelke rajta.

2010. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Sziasztok!

A hajam fehér (!!!) színű volt. Ráfestettem a Syoss világosszőke árnyalatát. A hajam BARNA lett, ami elfogadhatatlan! Azóta szerencsére kikopott valamelyest, de még mindig sötét! A hajam kb 6 éve szőke, és ilyet még egyszer sem tapasztaltam, egy festéknél sem.

Az életbe többet nem veszek semmilyen Soss terméket az biztos!

2011. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
Jajj és azt még hozzátennpm, hogy az állaga túl folyékony, a hajat pedig úgy roncsolja, mintha leszívattam volna, és a hozzá csomagolt balzsam egy forintot nem ér...
2011. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez hajtípus függö (vagy árnyalat) mert ennél jobb festékkel még nem volt festve a hajam ( pdig már szinte mindent próbáltam). Színügyileg is ez volt eddig a legjobb és a hajam sem roncsolja....
2011. febr. 14. 18:06
 26/36 Dobi Zsuzsanna válasza:

Tisztelt hozzászóló! Írtad hogy a hajad fehér (volt) mielött befestetted a syoss hajfestékkel! Szeretném kérdezni hogy amikor fehér volt a hajad akkor milyen festékkel festetted??

Valaki használta már a Syoss 12-0 árnyalatot? Vélemény??

2011. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
A hajam akkor Palette-vel volt festve :) (akinek fehér volt)
2011. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
én ma festettem vele a barátnőm haját, nagyon hamar befogta és gönyörű tűzpiros színe lett. A vörösöknek csak ajánlani tudom! Én is ezzel fogom legközelebb! Meg mondanátok az árát úgy kb? Köszönöm!
2011. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a szín-mix Syoss hajfesték.Ez ugyan drágább,mert 2000 ft körül van,de olyan étcsoki szín,amit semmilyen más módon nem sikerültmég elérnem 2 év alatt..
2012. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

pozitívumot és negatívumot is tudok mondani.


Pozitív: a fekete festett hajam pontosan olyan színű barna lett, mint amilyen a dobozon volt. ezért nagy tisztelet !


Negatív: a hajam fele kihullott tőle..... (:

2012. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!