Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss hajfestékkel van valakin...

Syoss hajfestékkel van valakinek tapasztalata? Olyan a szín mint a dobozon, tartós stb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 19:53
1 2 3 4
 31/36 adácska válasza:
A héten az Intersparban láttam meg rendkívül kedvező áron ezt a hajfestéket (650- 700 Ft közti áron, pontosan nem emlékszem) Meg is lepődtem hogy ilyen olcsó.Igaz nem is volt belőle sok. Az én hajam kékes-fekete,Palette-vel lett festve.Nem hajszínt szeretnék váltani,csak lenövésem van.De a kommentek alapján ki sem próbálom ezt a festéket! :S
2013. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Mimaltán válasza:

Sziasztok!

Én tegnap este festettem a hajam vörösre. A színe káprázatos, tényleg nagyon szép, de annyi hajam kijött, hogy megrémültem, hogy meg fogok kopaszodni. Most próbáltam ki először, mivel amit eddig használtam eltűnt a polcokról, sehol sem találni. Szín alapján ez tetszett meg. A színe jó is, de rengeteg hajam kihullott tőle.

2013. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Én először a Syoss mézszőke árnyalatot vettem. Eredetileg nagyon sötét szürkésbarna hajam van, ez gyönyörű természetes szőkét adott. Most kipróbálom a lighteners 13-5-öst is, hogy még világosabb legyen.

Nagyon pozitívak a tapasztalataim. Mióta a Syoss keratinos hajbalzsamát használom hozzá, puha, selymes és könnyen kifésülhető az amúgy borzasztóan gubancos hajam. Ajánlom mindenkinek!!!

2015. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
hú de gerillamarketing szaga van az utolsó válasznak:D
2015. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Én szőkét vettem, nekem majdnem lemarta a fejbőrömet. A szìn , amit kiadott ,arról inkább nem beszélek csak annyit, h a hajam narancssárga , afejem tetejen valamiert citrom sárga,tiszta Anne Shirley :)))

Nem ajánlom. Ennél sokkal olcsobb festéktől szebb árnyalatot,puhább ,csillogób tapintast fogott a hajam. Egy szar az egesz . En tobbszor biztos nem veszek!!

2016. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Mint minden termék, ez is emberfüggő. 5 éve festem a hajam, próbáltam már minden márkát, de egyedül a Syoss volt az, ami rendesen festett. Igaz, hogy vörösben nincs nagy választékuk, leginkább csak a piros, ezért sose tudtam rézvörös lenni, a többi márka vagy narancs lett vagy be se fogta.

De voltam már szőkéből barna, feketés barnából jégszőke, és nem volt gondom utána, pedig nagyon gyengék, vékonyak a hajszálaim. Szőkített hajat persze nehezebb az elején vele festeni, mert a vége gyorsabban ledobja. Amit tényleg nem ajánlok, a 13-0-ás szőkítőjük, az tényleg sárga fejet csinál. De nekem a szőke és a barna árnyalatok mindig azt hozták, amit a hátulján mutatott.

2018. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!