Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti kipróbáltátok már úgy a...

Ti kipróbáltátok már úgy a hajatokat mosni mint Rimóczi Zsófii?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni .Kb 5-6 naponta mosok hajat .

Nagyon száraz a hajam ,Nem rég jöttem rá hogy a drogériás samponok szárítják ki . Vedtem egy mama sampon szappant is az nem szárítja ki.Nagyon szeretem. De kicsit soknak tartom ezt az 5 napos hajmosást. Legalább 2 hetente szeretnék. Nektek mi a véleményetek Zsófi hajáról?



2019. márc. 22. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmam sincs ki az a Zsófi. De el nem tudnám kepzelni, hogy 2 hetente mossak hajat. Egyrészt heti 3x leizzadok az edzésen, másrészt olyan mértékű szmog van a városban, hogy azt én nem bírnám a hajamon elviselni.
2019. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
2 hetente hajat mosni?? Rémesen igénytelen dolog
2019. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Tizenéves koromban kipróbáltam valami ilyesmit. Hallottam róla akkoriban, hogy van valami öntisztuló képessége a hajnak, és ha viszonylag ritkán csak sima vízzel mossa az ember, akkor ez működik. Nálam nem vált be, zsírosodott, rossz érzés volt, nem éreztem tisztának a hajam.

Ma már azt gondolom, hogy ez is csak egy női magazinos kamu. De ha van is benne valami, akkor is hosszabb idő kellhet, míg a pozitív hatásait kezdi érezni az ember, addig meg csak a negatívak vannak.

Másrészt igaza van az egyik előző válaszolónak, a városi (meg igazából a nem városi) életmód nem teszi azt lehetővé, hogy tisztítószerek nélkül mosakodjunk.

2019. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem, semmiképp. Van bármi tudományos bizonyítéka a haj öntisztulásának? Én csak ilyen ostoba női magazinos cikkeket találok, pedig már kutattam a témában. Ezt maximum valami eldugott alpesi tanyán tudom elképzelni, ahol nagyon tiszta a levegő, és az embernek szuper egészséges, abszolút nem zsírosodó haja van, de még ott sem. Zsófit aranyos lánynak tartom, de a hajáról pont nem az ápoltság jut eszembe.
2019. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azta köszönöm . Én is kifogom próbálni
2019. márc. 24. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. Egyébként Zsófi egy instagram sztorijába ezt írta, összefoglalva: 3 éve nem mosott samponnal hajat, 1-2 hetente kiöblíti egy fél liter langyos vízzel, amibe egy evőkanál szódabikarbónát és egy fél citrom levét facsarja, ezt elkeveri, aztán jó alaposan megmossa ezzel a haját

Hozzátette!!! hogy mindenki más és más, neki ezek a mennyiségek váltak be, ezt mindenkinek magának kell kikisérleteznie. Az ő haja 2-3 hónapig nagyon zsíros volt, aztán visszaállt a fejbőre természetes bioritmusa.

2019. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
49%
Oké, hogy elfogadhatóan néz ki a haj, de az a baj hogy bödös marad az ember feje, mint az állatoknál nekik lesz szaguk. Fejzsír szag
2019. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!