Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostanaban a hajam kb 3 nap...

Mostanaban a hajam kb 3 nap után bezsirosodik. Gliss Kur-t es Schwarzkopfot szoktam használni. Egy héten egyszer mosom. Vmi otlet? Hosszu, keves es vekonyszalu a hajam. Lenne meg egy kerdesem a hajammal kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Utolara vasarnap mostam meg, s ma este annyira viszkededni kezdett hátul a tarkom felett hgy muszály volt megmosnom.Ez altalaban igy is szokott lenni. A fejboromon semmi nem latszik. Orvos nem látta, esetleg menjek el borgyogyászhoz?

2019. márc. 22. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosd többször, a heti egy elég kevés. Gondolj bele, mennyi por, piszok rakódik rá még egy sima városi séta alatt is, az egy héten keresztül benne felgyűlemlő Gliss Kurról nem is beszélve, ezek mind okozhatnak viszketést. Egyébként a Gliss Kur nekem eszméletlenül zsírosította a hajamat, nem lehet, hogy nálad is ez a probléma? Mikor abbahagytam a használatát, sokat javult a helyzet.
2019. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti kétszer ajánlott hajat mosni.

Már csak a por és a városi levegő miatt is.


Ha zsírosodásra hajlamos a hajad, használj, normál hajra való sampont. A száraz hajra való azért nem jó, mert ugye elnehezít, a zsíros hajra való meg kiszárítja, amitől jobban zsírosodik.

2019. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Nekem is hasonló volt, aztán inkább levágattam tüsire, sokkal jobb így.
2019. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat, megfogadom oket. A tusis hajat nem merem bevallalni de biztos jo otlet!😉
2019. márc. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!