Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú fiúk. Valaki tud...

Hosszú hajú fiúk. Valaki tud nekem tanácsokat adni nagyon hosszú haj növesztésben?

Figyelt kérdés
Most olyan 30-35 cm hosszú. Castag szálú nagyon sűrű dús hajam van(barna). Térd alá érő hajat szeretnék növeszteni akár bokáig. Nekem nagyon gyorsan nő a hajam. Lányoknak mi a véleménye a hosszú hajú fiúkről. Mos vagy kiengedve vagy kontyban vagy befonva hordom. A kedvencem a befonás de néha csak lófarokba fogom. Menyi időnként járjak fodrász hoz és milyen hajápolót használjak? A válaszokat előre is kösszönöm.

2019. márc. 23. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a hosszabb hajú srácokat, de max lapockáig érő.

Havonta-kéthavonta mondjuk járhatsz fodrászhoz, ha gondolod.

2019. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A hosszú hajú srácok nagyod aranyosak. DE! Az istenért mosd meg!!! Állandóan csak zsíros hajakat látni, ami már nem cuki, hanem visszataszító.
2019. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tarsd mindig tisztan , fodrasz elmondja milyen hajapolot hasznalj,nekem is hosszu ,van es szeretem
2019. márc. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mosd rendszeresen, vágatni nem kell (akkor soha nem fog megnőni, vagy marha lassan évek alatt)...ha töredezik, akkor törődj bele hogy nem fog seggig meg bokáig érni, mert kopik vagy nem bírja....

Vmi kenceficét használhatsz, de attól nem nő jobban.

Vállig növeszd amúgy...a seggig érő fura és marha kezelhetetlen.

2019. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Magic Hair férfiaknak készült hajvitaminját, nekem havi 2 centit nő tőle.
2019. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, a hátam közepéig nekem is gyorsan nőtt, a derekamnál viszon olyan szinten belassult, 5év volt mire elért a derekamig, 10 év mire meghaladta a fenekemet... aztán jött egy frankó ekcéma a fejbőrömre, amit rendszeresen ecsetelni kell, különben pokolian visztket... így hát kopasz vagyok 5 éve.
2019. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!