Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos vörös hajból szőkét...

Világos vörös hajból szőkét festeni lehetséges anélkúl, hogy tönkremenjen megint a hajam?

Figyelt kérdés
Világos, narancs-vörös festett hajam van, a vége már mondhatni most is szőke, mert egyszer már volt szőkítve (az utolsó 15 centiről beszélünk), mert ilyen vörös és szőke ombrét szerettem volna. Tehát elég világos, és hasznalok is a végére hamvasító sampont, de most úgy döntöttem, tényleg szőkét és nem vörösesszőkét szeretnék. Nyilván nem valami hamvas, hideg árnyalatról, és nem platinaszőkéről beszélek, egy világosabb, de nem fehérszőke árnyalatot szeretnék. Évek óta fodrásszal csináltatom, nyilván most sem sajátkezűleg vágnék bele. A kérdés, hogy szerintetek el lehet e ezt a lehető legkíméletesebb módon érni, úgy, hogy ne menjen tropára megint a hajam? Mert mikor anno szőkítve lett,eleggé megsínylette, és úgy sajnálnám, mert már olyan szépen kezdett helyrejönni es egész szépen megnőtt már, lassan a hátam közepéig. Köszi a segítséget, válaszokat!
2019. márc. 23. 21:06
 1/2 A kérdező kommentje:
[link] pont ilyesmi szìnű jelenleg.
2019. márc. 23. 21:20
 2/2 A kérdező kommentje:
[link] és ehhez hasonlóra gondoltam. :)
2019. márc. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!