Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, hogy valaki két...

Van olyan, hogy valaki két havonta mos hajat?

Figyelt kérdés

Én nagyon ritkán mosok hajat. Derèkig ér egészséges,nincs szaga vagy ilyesmi. Nagyon maceràs a hajmosàs.A fejbőrön is rendbe van.

Nem baj,hogy ritkán mosom meg?

Nem rasztás vagy valami.



#Hajápolàs
2019. márc. 24. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Két havonta? Az azért már sok. Hetente kétszer mosok hajat, a derekamig ér. Ennyi idő alatt könnyen zsírosodik, nekem úgy a kellemes, ha ilyen gyakran mosom.
2019. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Két havonta??? Nekem a fenekem aljáig ér a hajam és bármilyen macerás is, hetente többször mosom. Ha nem tenném igénytelennek érezném magam, erre mindig szakítok időt és sose vagyok lusta. Nehéz elhinni, hogy két hónap után nincs szaga, és hogy ennyi idő után nem válik gusztustalanul zsírossá. Egy lány legyen igényes a hajára szerintem.
2019. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez csak télen van. Nyáron muszáj heti 1X mosni.Nem zsírosodik,pont ez a baj. Sajnos kell használnom hajolajat.Régebben sűrűn mostam,nem is volt egészséges. Kiszàradt letöredezett. Egy idősödő fodrász hölgy mondta,hogy a hajnak nem tesz jót a sampon és a balzsam.

0lvastam is itt a netten,hogy ne mossunk sűrűn hajat kivéve,ha olyan helyen dolgozol vagy jársz.

Ezt a ritka hajmosást 3 éve csinálom és ezalatt nőtt meg ilyen hosszúra. Ja és nincs szaga! Ha szaga lenne mosnám feszt.

Senki nem hiszi el mitől nőt ekkorát a hajam ès mitől ilyen egészséges.

2019. márc. 24. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A haj növekedése nem mosás függvénye. Évente 15 centit nő áltagosan, szóval szerintem a hosszát elsődlegesen az időnek köszönheted. Nem láttam a hajad, de a két havi mosás szerintem mindenhogy kevés, mindegy hogy nyár vagy tél. Nekem valamilyen szintű igénytelenséget tükröz. Napi szintén igénybe van véve a haj, fésülés, fogdosás, frizura készítés. Plusz az utcáról csomó por száll rá. Az hogy nem zsíros nem jelenti azt, hogy tiszta is. Márpedig ha két havonta mosod, akkor az egyáltalán nem tiszta. Szerintem gondold át.
2019. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosásnál csinálj hidratáló pakolást is.
2019. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit sok időnek tűnik de nem is tudom. Volt olyan lakótársam aki kb 2 hetente mosta. Száraz, göndör haja volt. Egyáltalán nem tűnt zsírosnak, vagy koszosnak. Az én szögegyenesem 2 nap után már csak felfogva vállalható.
2019. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Osztályfőnököm és a csalàdja nem mos hajat samponnal. Csak simàn vizzel àtöblítik a hajukat kb hetente-kèthetetne. Nem büdös a hajuk. El se akartuk hinni amikor ezt elmondta nekünk. A tini lànya is így mos hajat. Nagyon szèp haja van. :)
2019. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!