Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ciki 50 év felettiekn...

Mennyire ciki 50 év felettieknek derékig érő haj?

Figyelt kérdés
Nem merem kiengedve hordani a hajam.Sűrű barna hajam van ès egeszseges.Nem őszülök. Merem kiengedve hordani? 53 éves vagyok.

2019. márc. 26. 09:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Kérjen****
2019. márc. 26. 09:10
 2/22 A kérdező kommentje:
Merjem? Bocs a hibákért😋
2019. márc. 26. 09:11
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Cikinek nem ciki, de van egy kicsi "ősasszonyos-hippis" beütése. Ha ezt nem bánod, akkor nyugodtan hordd kiengedve.
2019. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Úgy viseld a hajad, ahogy neked tetszik. Nem látunk hogy nézel ki, lehet jól áll kiengedve.
2019. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne ciki? A derékig érő hajat is lehet elegánsan hordani.

Kicsit lépcsőzetesre vágatva, a színét feldobva egy kis festéssel (pl ombre, vagy balayage technikával), esetleg frufruval, ha illik az arcformádhoz, és máris egy szuper csinos, hosszú frizurád lesz. Főleg ha szép és egészséges.

2019. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Én nemrég találkoztam egy idősebb nővel,hosszú haja volt,de nem ért derékíg és enyhén hullámos.

Nagyon romantikus volt,bár gondolom személyisége is.

Csak azért csodáltam,mert 35 évesen nem merem kibontva hirdani a hajam 😄😄😕

Nem értem,miért erzem magam idősnek hozzá 😔

2019. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!35 évesen még nyugodtan ki lehet engedve hordani a hajad!

Nekem soha nem nőtt ekkorára a hajam,mit most. Mindig csak éppen a vàlamig és a vége begöndörödött.Modt,hogy elmúltak 50-en mint ha húznák 3 év alatt nőtt meg derékig.

2019. márc. 27. 10:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! 😊

Szerintem egyedül az a legfontosabb,hogy szepnek erezd magad kibontott hajjal és akkor mas is szepnek lat 😊

2019. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár lehet,hogy igaza van a hármasnak.

Figyeld meg a tvben a szép idősebb noket,hogyan hordják kibontva a hosszú hajukat és esetleg,olyan fazonra vágatni,akkor biztos nagyon szép lesz!😊

2019. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan hordjad kibontva, főleg ha szép és egészséges a hajad. Végre nem egy rövid dauerolt nagymama hajú középkorú nő vagy hanem aki vállalja a hosszú haját. Én nagyon örülök neki.
2019. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!