Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha bizonyos testrészeim...

Ha bizonyos testrészeim nehezebben barnulnak, csinálhatom azt, hogy csak azokat kenem szolárium előtti krémmel, a többit pedig pl. testápolóval?

Figyelt kérdés
Eddig nem szoliztam, napozni nem nagyon szeretek, szóval csak azok a testrészeim barnultak le igazán, amiket ért a nap mászkálás, biciklizés közben (kar, arc, comb elülső része). Most úgy gondoltam tavasszal párszor elmegyek szoliba, hogy viszonylag egyenletesen barnuljak, viszont arra gondoltam, hogy az első pár alkalommal bekenném a nehezebben barnuló testrészeimet szoli előtti krémmel, a többit pedig mondjuk sima testápolóval, aztán amikor "beérték" egymást, akkor az egész testemre kenném a szoli előtti krémet. Lehet így, vagy esetleg elütő színeket kapnék a gyorsan barnuló és a lassan barnuló testrészeim között? Any Tan Caramel szolikrémet vettem egyébként.

2019. márc. 28. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szoláriumos tapasztalat, hanem sima napozáskor szerzett. A ruha által nem takart és kissé lebarnult és a még teljesen fehér részeket ki tudtam egyenlíteni úgy, hogy ahol le volt már sülve, ott magasabb (50-es) naptejjel kentem, a kevésbé lesült részeket, eleinte 30-assal, majd ahogy hozzászoktak a naphoz 20-assal vagy 15-össel.
2019. márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow, erre nem is gondoltam még. :D Most már legalább tudom hogyan fogom tudni majd szinten tartani az egyenletes barnaságot. Még ha nem is teljesen a kérdésemhez kapcsolódik, köszönöm! :)
2019. ápr. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!