Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajat szőkíteni?

Barna hajat szőkíteni?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz kiszőkítve a sötétbarna hajam. Mennyire fogja tönkretenni a szőkítés illetve a sötét lenövésekkel mit lehet majd kezdeni? Ha esetleg valaki szintén sötétbarnáról váltott szőkére megtenné hogy leírja a tapasztalatait? :) Előre is köszönöm!!

2019. márc. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem igaz csak középbarna volt a hajam amit szőkítettem, de azért leírom a tapasztalataimat. Először is, fodrász6hoz menj ha teheted, vagy olyanhoz aki ért hozzá, mert csúnya vége lehet az otthoni módszereknek. Nekem sajnos eléggé tönkretette a hajam, nagyon letört a vége, konkrétan mintha nem nőtt volna sehova, de lenövésem meg mindig volt, szóval nyilván nőtt a hajam. Ahhoz hogy ne legyen sárgás mindenképpen hamvasító sampont kell használnod, lehet kapni kifejezetten ilyeneket Rossmannban, DM-ben, meg szinte bárhol. A lenövéssel sok mindent nem lehet kezdeni, ki kell szőkíteni azt is, nekem kb két hetente kellett, mert óriási volt a kontraszt, nagyon csúnya volt. Persze vannak kifejezet6ten olyan termékek, hogy bekened befújod a lenövést és jó lesz, de ez csak ideiglenes megoldás lehet, nem lesz egységes a szín vele. A szőkített haj nagyon sok törődést igényel, különben teljesen tönkremegy. Én egy év után visszaváltottam barnára, aztán vörösre. Azóta nő a hajam rendesen, már a derekamig ér. A szőkített részt viszont teljesen le kellett vágni.
2019. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha kesz vagy a szokitessel, akkor ollo! tonkre fogja tenni, enyemet is tonkretette a sok szokites..
2019. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hozzateszem, hogy a drogeriaban kaphato hamavsitok, mind szaritanak! csak hogy ne lepodj meg rajta hogy szaraz lesz a hajad hamvasitas utan
2019. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Nem hiszem hogy mindenkinek aki kiszőkití a haját le kéne vágnia :) Rengeteg szőkített hajú lány van akinek teljesen egészséges és szép a haja. :)
2019. márc. 30. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy évig voltam szőke. A hajamat nem viselte meg sem a szőkítés, sem az otthoni ápolása.(hamvasító után hajpakolást tettem fel).

Kíméletesen is lehet szőkíteni, én is féltem tőle, mert vékony a hajam, szét fog törni, de nem, nem hullott. Igazából időhiány miatt váltottam vissza barnára.

2019. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is átmentem ezen és nekem egészséges maradt. Ezt így értem el: fodrászok által végzett revitalizáló kezelések (olaplex, steambond, joico stb) kb 2 havonta és mellette Kerastase vagy Alfapfarf hajápolók csakis. Nekem így nem ment tönkre az amúgy is nagyon egészséges hajam. Így is kicsit törik meg hullik, de összességében szépen néz ki. Viszont így rengeteg pénz megy el a hajamra: kezelések 10-20k kéthavonta, hajápolók 15k háromhavonta és nekem balayage-ra van festve az 20k háromhavonta. Csak, hogy kb ezzel számolj :/ Amint abbahagyom ezek használatát elkezd őrülten törni, pedig neked sokkal gyakrabban kell majd szőkíteni.
2019. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!