Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem marad hullámos a hajam?

Miért nem marad hullámos a hajam?

Figyelt kérdés

Alapvetően hullámos-göndör hajam van, és gyakran kócolódik. Éppen ezért olyankor fésülöm, de fésülés hatására egy időre kiegyenesedik...😶

Hogy maradhatna göndör?



2019. márc. 29. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukámnak göndör haja van, ő nem fésülködik, csak hajmosáskor. Csak akkor fésülködik naponta, ha kiegyenesítve hordja épp a haját. Más hullámos/göndör hajúak is ezt mondják. Ennyi a titok, nem szabad fésülködni. Ha begöndörítem a hajam én is csak akkor fésülöm ki, mikor megmosom, vagy mikor természetesen egyenesen van.
2019. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na látod, erre még nem gondoltam. :-)
2019. márc. 30. 12:55
 3/4 Doros válasza:
100%

Ha úgy érzed, muszáj rendesen megfésülni, akkor a fésülködés után kicsit vizezd be.

Akár permetezd be egy szórós flakonból, vagy túrd át vizes kézzel.

2019. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úúristen, de jó vagy!!
2019. ápr. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!