Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket erdemes rendelni az...

Miket erdemes rendelni az Avon-bol? Esetlwk irjatok le ti mit hasznaltok, mit ajanlanatok!? 🙂

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 20:50
1 2
 1/12 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
63%
Alapozót. Lehető legjobb alapozót avonból rendeltem.
2019. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Matt Mark rúzsok és Mark körömlakkok. Imádom őket.

A color trendes sminkeket, lakkokat én nem ajánlom, nem váltak be.

A testpermeteket is szeretem, nyaranta sokszor azt használok parfüm helyett.

A footworks lábkencékkel is megvagyok elégedve.

A golyós dezodorok ára kecsegtető egy próbát megérhet de nekem nem váltak be.

2019. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Jelenleg testpermetem, tusfürdőm, testápolóm és bőrradírom van. Szettben vettem, így egész olcsó volt.


Sminket nem használok tőlük, mert megvan, ami bevált, és nem válogatok.

Viszont a hajápolóik közt szintén vannak jók.

2019. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Avon care glicerines kézkrèm nèlkül nem bìrnám ki!
2019. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a kedvenc dolgom az Avontól az argánolajos szempillaspirál. Az új Nude rúzsok is nagyon jók, gyönyörű a színük és jó illatuk van. A kakaóvajas ajakápolót nagyon tudom ajánlani, illetve van kettő fajta ajakolaj is, ami valami elképesztően jó. :) A highlighter is király, nekem az arany szerű szín van meg. A Mark 2 az 1ben alapozó hatású púder a szerelmem, az Avon True kőpúder mellett. Ezt a kettőt váltogatom, attól függően, hogy milyen állapotban van az arcom. A habzó arctisztítót és a micellás vizet is nyugodt szívvel ajánlom. A parfümök közül a kedvenceim a Little Black Dress, a Far Away Rebel, a Far Away Infinity, és az Aquavibe love now. A Colortrendes termékek tényleg nem a legjobbak, talán a színes ajakápolót tudnám kiemelni, ami jó. A Mark körömlakkokat is nagyon szeretem, a tusfurdők sajna nem az én érzékeny bőrömre lettek kitalalva. :)
2019. márc. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Rúzs, csillogós körömlakk(brutál hamar megköt), illetve a testpermet ami a személyes kedvencem. Máshonnan nem is vennék
2019. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Perfectly matte rúzsok a kedvenceim, ezerszer jobbak mint egy Mac rúzs!!! Nagyon tartósak és szuper színeik vannak. Nekem eddig 8 színem van belőle és most fogok újabb 2 színt rendelni :))

Ezenkívül ami bejött nagyon, az a levendulás lábspray illetve az a narancsos-fahéjas lábápoló szett, a pattanás eltűntetését segítő gél, arcmaszkok.

Szerintem illetve számomra a tusfürdők nem jók, nálam a Palmolive-et nem veri kenterbe semmi más :)

2019. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen azt kifelejtettem a narancs-fahéj lábápoló, amit #7 említett tényleg szuper

(#6 voltam)

2019. ápr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rúzst (mark folyékony matt vagy az új nude kollekció), parfümök nagyon jók, nekem csak avonos parfümjeim vannak, a lakkok is elég jók. Illetve hidratáló krémjeim vannak onnan. Amit nem éri meg szerintem az a szempillaspirál (a legtöbb büdös, tapad, csípi a szemet - saját tapasztalat) és szemhéj púdereket nem jó minőségűek.
2019. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Argán halolaj, hajdúsító, testradir, bőrradír (zöld-fehér színű), fekete maszk. Ezeket mindig fixen rendelem és szeretem.
2019. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!