Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a hajammal? (levágni nem akarom)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben azt vettem észre mintha egyre rosszabb állapotban lenne, akárhányszor fésülöm tiszta kóc, meg olyan fura az állaga is, olyan szállkás vagy nemtudom..mit csináljak?:/

2019. márc. 30. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Próbálj meg pakolásokat. Merem ajánlani a kókuszolajt, ricinusolajt. Szépen rendbe teszik a hajat, viszont vigyázz, hogy jól kimosd őket. Nekem általában heti 2x kell hajat mosnom, de ha felkenem valamelyiket, akkor felmegy az 3-4-re is...
2019. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoktam hajpakolásokat is tenni..:(
2019. márc. 30. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként vágatsz belőle? Milyen hajápoló termékeket használsz? Mennyi vizet iszol naponta?
2019. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-2 centit szoktam a végéből vágni havonta

Használok hajvégápolókat,

Tojásos-mezes hajpakolast szoktam csinalni egyik heten, masik héten kokuszolaj-ricinusolajosat

Hát, nagyon keveset iszok mostanába..😕

2019. márc. 30. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is lehet az egyik lehetséges ok. A haj szárazságát nagyon sok esetben a kevés folyadékbevitel okozza. Valószínűnek tartom, hogy ez állhat a háttérben nálad is, esetleg vitaminhiány. A napi vízfogyasztásodat emeld meg minimum napi 2 literre, jól elosztva. Plusz még ajánlani tudom a DM-ben kapható saját márkás hajvitaminjukat. Nekem pár évvel ezelőtt teljesen rendbe tette mindössze néhány hónap alatt a hajamat, pedig elég szépen tönkretettem azzal, hogy magamnak szőkítettem. Ha pár hét múlva sincs változás, akkor érdemes a fodrászt is megkérdezni, hogy mit gondol, mitől változhatott a hajad, esetleg tud-e ajánlani rá valamit. De a hajat (ahogy a bőrt is) belülről is hidratálni, és ápolni kell, próbálkozz először ezzel.
2019. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tetszet az utolso valasz
2019. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!