Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon koreai szèpsègàpolàsi cuccokat venni?

Figyelt kérdés
Pattanások és miteszerek ellen lennènek jók.Maszk,krèm, arctisztító bármi.Csak interneten lehet rendelni?Ha igen hol?Sminkek is érdekelnek ^^.

#smink #pattanás #mitesszer #koreai #szèpsègàpolàs
2019. márc. 31. 14:43
 1/10 Szecessziós Vájling ***** válasza:
9%
Sehol, mivel általában nem felelnek meg az európai szabályozásnak (pl. állatokon való tesztelés, tiltott összetevők, stb.).
2019. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Első, kicsit tévedésben vagy, gondolom, a kérdező nem az Alin és egy´b webshopokban kapható kínai(!) termékekre gondol, hanem ismert dél-koreai arcápoló márkákra, mint pl Missha, It´s skin, Mizon, Holika Holika...


Kérdező, ebay-en (nyilván van olyan eladó aki szállít Magyarországra is), illetve Notino-n találsz ilyen termékeket. Boltokban sajnos nem hiszem.

2019. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha e-bay-ről rendelsz, arra figyelj, hogy Dél-Koreából küldjék, ne Kínából, mert ezeket a termékeket is hamisítják sajnos.
2019. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van esetleg koreai termèkekhez hasonlóak drogériában esetleg boltokban?:)
2019. márc. 31. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Dm-ben esetleg.


Én Németországban élek, a mi dm-ünkben van, lehet, van Magyarországon is, nem tudom, rég nem jártam arra.

2019. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm;).Varom a többi valaszokat
2019. márc. 31. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Er.borian. Megveheted a Mariona. dban a W.estendben vagy megadhatom a forgalmazo nevet. Szoktak lenni promociok rendszeresen,akkor kiprobalhatod oket. A forgalmazo meg tudja mondani a promocios idopontokat es helyszineket!


En nem ilyet hasznalok. En sajat keszitesu kozmetikumokat hasznalok,amit magam keverek ki bio osszetevokbol.

N

2019. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magyar oldalról innen lehet néhány dolgot rendelni, ahogy látom:

[link]

De még én sem vettem tőlük semmit, így nem tudom, mennyire megbízhatóak.

Illetve Notinon én is láttam pár ismertebb koreai márkát.

2019. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fátyolmaszkokat biztos lehet drogériában is venni, pl dm-ben a Baleásokra gyakran made in Korea van írva, és van nemrég óta vmilyen koreai márkából több féle is

De Rossmannban már vettem Holika Holika maszkot is meg azt hiszem talán az Eveline maszkokra is Korea van írva mint gyártási hely. Másféle koreai cucc nem tudom van-e


Online külföldről tudsz rendelni, több megbízható webáruház is van mint pl: Jolse, stylekorean, beautynetkorea, yesstyle vagy ebay, utóbbinál arra figyelj, hogy Koreából érkezzen a termék. Néhány webshopnak ebayen is van fiókja amúgy (pl f2plus1 a beautynetkorea ebay shopja) Ebayen amúgy sok aukciót lehet találni, így némelyik termékhez sokkal olcsóbban tudsz hozzá jutni mint ha simán megvennéd. Illetve külföldről rendelésnél még arra figyelj hogy ne lépje túl a vámhatárt a végösszeg.


Illetve itthon is van pár webshop ahogy előttem is mondták: bbkrem.hu (bár ránézésre szerintem nagyon drága), Notino és a The box and the beauty, de utóbbinál többségében inkább érettebb bőrre való termékek vannak


Esetleg nézz fel krémmániára, szoktak feltenni koreai termékeket is

2019. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!Esetleg milyen koreai màrkàk vannak amik itthon pl: Drogèriàban belehet szerezni?^^
2019. ápr. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!