Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajra milyen sampont...

Ilyen hajra milyen sampont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, zsírosodásra hajlamos, kócolódó, kicsit törik, nem festetem, összességében ennyi. Ilyen hajra melyik sampon lenne a legjobb ami nem szárítja, nem roncsolja nem teszi tönkre?

2019. ápr. 1. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt neked kell kitapasztalnod,mindenkinek más használ. Esetleg az olcsóbb sajátmárkás samponokst ajánlom, többségében jók a tapasztalataim velük. Esetleg nézelődj krémmánián.
2019. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a hajtípusom, ill szintén nem festett.


Mivel a hajam hossza száraz, csak a töve zsíros, igyekszem olyan sampont használni, ami nem szárítja ki még jobban, tehát leginkább normál hajra vagy enyhén károsodottra valót.

Majdnem minden márkának van ilyenje, drogériás fronton nincsenek nagy különbségek.

Nekem a kedvencem a Le Petite Marseillais mézes-shea vajas samponja, de tudtommal ez nincs otthon sajnos (én külföldön vettem).

2019. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!