Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes raszta letincsezés?

Természetes raszta letincsezés?

Figyelt kérdés

A hajam alsó részén szilikongumival lekötöttem nyolc tincset, ebből kettőt időközben kiszedtem (olyanok amik nem tudnak összenőni) , és azt vettem észre hogy amikről leszedtem rögtön elkezdtek kócolódni, hurkosodni míg amelyeken rajta van nem nagyon.

Gondolom mert nem tudnak csúszkálni a szálak, de hogy oldjam meg hogy az általam leválasztott szekciókban nőjenek(és ne is nőjenek össze) anélkül hogy szilikongumival kötözném le őket? Fonálra gondoltam még de az eléggé csúszkál és hasonlóan nem kócolódnak tőle.

Mivel a fejem tetején fésült haj van, így nehezebb is megoldani hogy ne olvadjanak egybe.

Olyan írjon aki tapasztalt a témában, tippek érdekelnek nem vélemények.



2019. ápr. 1. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
“Neglect” módszerrel nem tudod annyira te irányítani hogy milyen szekciókban fog összerasztásodni.. annyit tudsz tenni, hogy amikor kezd összenőni akkor szétválasztgatod
2019. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért nem csinàltatod meg egy hozzáértővel azt a néhàny tincset?
2019. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nem horgolt rasztát akarok, gondoltam ez lejött az írásomból de ezek szerint nem :) Kösz a semmit!
2019. ápr. 13. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok... próbáltam válaszolni a kérdésedre, kicsit bántónak érzem ezt a “kösz a semmit” hozzászólást :/
2019. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2. vagyok, a kösz, semmit válasz nekem szólt, nyugi :D
2019. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es: jaj nem neked szólt, hasznos volt a válaszod :D végül csak hagytam formálódni magától
2019. ápr. 22. 18:56
 7/7 anonim válasza:

2-es vagyok.

És semmit nem csináltál vele? Nem sodorgattad és nem is horgoltad?

2019. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!