Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mennyit foglalkoztok...

Lányok, mennyit foglalkoztok szépségápolással?

Figyelt kérdés

Átlagosan mennyit költötök ilyesmire?


Kezdem azt hinni, hogy velem van a probléma, amiért szeretek kozmetikumokkal kapcsolatos oldalakat olvasni, ill a keresési előzményeim 80%-a is ilyesmiből áll, meg webshopokból (van, ami rendelve olcsóbb).

Nem költök sokat ilyesmire, most pl egy hajápoló spray-t leszámítva mindenem drogériás és annak a mindennek a 80%-a sajátmárkás.

A sminkelés nem érdekel, ott megvannak a bevált dolgaim, amiket fél évente egyszer megveszek.

A párom és a szüleim se értik, mit lehet ez iránt annyit érdeklődni, "bemegy-megvesz-elhasznál- flakon eldob" lenne a normális, nem pedig a szabadidőnkben ilyesmit bújni, amikor értelmes dolgokkal is lehetne foglalkozni.


(Nem akarok fodrásznak, kozmetikusnak, sminkesnek tanulni, egyetemre járok)


2019. ápr. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Havi 40 ezer környékén lehetnek az ilyen féle kiadásaim fodrásszal, kozmetikussal együtt (ha épp esetleg valami másfajta kezelést csináltatok, akkor talán több), és sokat szoktam olvasgatni a témában, mert engem ez érdekel.
2019. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz nem járok.

Sminkelni csak alkalmakkor szoktam.

Szeretek mozogni otthon és futni járni. Ezek mind ingyen vannak.

Nekem a szépségápolás annyiban merül ki, hogy igyekszem egészségesen és vitamindúsan étkezni.

Johnson and johnson natúr vagy kamillás sampont használok, semmi egyebet, ami a hajápolásra vonatkozik. Így is szép hosszú, fényes a hajam.


Mindenkinek más a hobbija, mást szeret olvasni a neten.

Én inkább filmezek, vagy könyveket olvasok.

2019. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikushoz és körmöshöz járok. Árat nem írok inkább, mert külföldön élek, itt ezek horror áron vannak. Éppen ezért fodrászhoz nem járok, a hajamat otthon festem. Sminkelni csak alkalomra szoktam. Egyedül, amire talán költök, az az éves fitness bérletem.
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. És ez nem baj. Ez is egy hobbi. Amíg nem költessz rá vagyonokat egyáltalán nem probléma.

Én is folyton bújom az ilyen cikkeket, témákat, a szépség és divatot is van hogy naponta többször átrágom hátha valami új szépségápolási/öltözködési praktikát leshetek el

2019. ápr. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gaz, ha olyan dolgokrol olvasol, ami erdekel, kesobb hasznodra fog valni, vagy masoknak segithetsz a tudasoddal, tapasztalataiddal. Engem a testepites erdekel, tehat sokat bujom a netet ezzel kapcsolatban :D


A lakasban fellelheto kozmetikumaim osszerteke szerintem max 30000 ft lehet. Legtobb cuccbol nem is veszek havonta, mert kitart egy darabig, plane, ha a nagy kiszerelest veszem. Kormoshoz, kozmetikushoz nem jarok, fodraszhoz ritkan (sajnos, pedig kene).

2019. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arcápolásra sokat költök mert nem szép különben a bőröm sajnos (havi 10es kb krém lemosó stb) . Kozmetikushoz régen jártam, de most már csak nagyon néha. A hajam balayage mióta megcsináltattam 1 éve nem voltam fodrásznál. Sminket nem kell vennem minden hónapba tehát szintén tartáshoz max 1 terméket egy - két havonta. Tehát mondjuk azt hogy kb egy 25ot költők.
2019. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem most a k-beauty kezdett el érdekelni. Imádok új bb krémeket kipróbálni, vonzanak a fura összetevők (pl: csiganyálka). Valamint most a különböző arckezelések is foglalkoztatnak. Most fogom kipróbálni a villanófényes kezelést.

Főként az arcápolás vonz. Nem sajnálom rá a pénzt, de azért van egy bizonyos keret. (A k-beautyt pont ezért szeretem. Minőségi termékek olcsón. Pl most vettem gyógyító bb krémet 2000 ft-ért, aminek még a fedése is kiválló). Nem vagy egyedül.

2019. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sokat, és sokat is költök el rá. Nem azért, mert megveszek sok vackot, és a felét sem használom el, hanem mert a termékek, amiket használok, azok drágább árkategóriába esnek. Pl. Estée Lauder, Drunk Elephant, La Mer, SK - II, Lancome.

Mivel ezek többe kerülnek, ezért vásárlás előtt alaposabban utána olvasok a kinézett terméknek, hogy tuti jó legyen, esetleg mintát is próbálok belőle előtte.

Hajcuccokból nem vagyok ennyire "válogatós", Kerastase és Kevin Murphy termékeket használok csak, és egyedül azokat, amiket a fodrászom ajánl. Ritkán nyúlok hozzájuk, heti 2x fodrászhoz járok, és 6 hetente festetem a hajamat. Ezek inkább SOS-be vannak itthon, ha hajat kell mosnom valami miatt hirtelenjében.

2019. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!