Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkés hajfesték roncsolja...

Szőkés hajfesték roncsolja jobban a hajat, vagy a sötétebb színek?

Figyelt kérdés
Évek óta casting arany karamell színnel festem, viszont most legutóbb cast. szőkéssel, amitől elmúlt a narancssárga beütés. Most viszont barnára szeretném, de nem túl sötétre. Melyik az amiben nincs vörös árnyalat? Maradjak ennél a márkánál, vagy másmilyet? Két éve betáplálták a hajamat, gyönyörű lett hónapokig, most újra mecsináltattam ugyanezt, 1 hét alatt söprű lett. A szőke szín miatt?

2019. ápr. 5. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
En ket evig voltam szoke ed nagyon megszenvedtem sajnos. A hajam haromnegyedet le kellett vagatnom, mert szepen fokozatosan mindig torte fel, ugy szetroncsolta a szoke, akkor is amikor fel evig nem csinaltam vele semmit. (eros sepru effektus..) Aztan most baratnomrol peldat veve akinek ugyancsak kezelhetetlen toredezo haja volt a hatkozepeig ero ombre kozepbarnabol vilagos szokere (amugy sem volt tul profi munka utolag megbeszeltuk), befestem a hajamat sotet barnara es egy jo intenziv olaj kura... Neki mar egy ev alatt fenekig ero haja nott ami gyonyoru es egeszseges ranezesre is rogton. Megszuntek a problemai a kezelesevel konkretan max 2x mos hajat egy heten es a hot is keruli meg is szep a texturaja ha magatol szarad. Bocsi hogy elkanyarodtam a kerdesedtol picit... Meg az ekezetek hianya miatt, csak telefonrol probalok gyors valaszt adni. En a jeges cimzetu barnakat szoktam figyelni meg a doboz tetejen levo arnyalatot... Mert ugye kinek mi valik be, melyik marka. Egyszer befestettem egy jo draga hajfestekkel hogy na akkor biztos jo lesz ha ennyiert vesztegetik.. Na persze, sebes lett a fejborom es szet is torte a hajam. Jaj megint elkalandoztam.. Jo hajfestest a barna mindenkeppen jot tesz a hajnak😊
2019. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most vettem casting sötétszőke, de amúgy totál barna szín a doboz alapján. Ez tűnt még nem olyan vörösesnek mint a csokibarna vagy a gesztenye, azok vörösesek. Még nem festettem be. Még azt szeretném megkérdezni hogy milyen olajkúrát tettetek a hajra?
2019. ápr. 7. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidegen sajtolt olajokat tett plusz neha ricinus, kokusz, de azzal vigyazni kell mert picit vorositenek.. Ami meg csodat tesz az a rendelheto ampullas keratin kura😍
2019. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!