Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mit használtok...

Lányok, ti mit használtok szörtelenitesre lent)? Hogyan érjem él a selymes bőrt?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, aki nem jár kozmetikushoz, mit szokott venni (milyen márkat használ pl gyantából) vagy milyen epilator.

Nekem folyamatosan kipattog.



2019. ápr. 6. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én borotválom. 2-3 hetente. Vagy több. Nekem nem éri meg a fájdalmat a selymesség.
2019. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elotte zuhanyozz le. Torold szarazra. Hintoporozd be es torold le. En igy epilalom. Utana nem kenem be semmivel. Este csinalom. Utana alszok meztelenul.
2019. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 te hogy bírod ki a fájdalmat? Az EGÉSZET epilálod? 😱
2019. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Borotvával csinálom,már ha csinálom. Sosem lesz selymes, max pár óráig. Epilálni, gyantázni nem fogom,mert olyan erős a szőröm, hogy nem bírnám ki és nem is akarom. Nekem így jó,más meg nem érdekel. L.
2019. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Borotvával megcsinálom egyszer a szőr növekedésével azonos irányba, utána ellentétesen. Rá aloe vera gél. Gyantázni egyszer próbáltam de a bőrt leszedte, a szőr meg ott maradt. Az epilátor ugyanezt csinálta a lábammal, így meg se próbáltam odalentre.
2019. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám, állandóan begyullad, szőrtüszők stb. Az epilátorral és gyantával is érhető el selymes hatás (amennyiben nem hajlamos a bőröd a szőrtüszőkre stb, mert anélkül sajnos nem lesz 100%-os). A fájdalom ne tántorítson el :D Ha az epilátor mellett döntessz és hetente fürdés és bőrradírozás után végzed, nem lesz vészes. :) Persze beljebb én is borotvát használok mert ott nincs olyan aki kibírja, pedig elég nagy a fájdalom küszöböm :D Testápolóval kend be utána (gyanta után is) de én külön szőrtüszők elleni krémet kenek rá, ami enyhíti.
2019. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ööö en siman kibirom :D


De meguntam és most már lézeres kezelésre járok.

2021. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!