Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétebb rézvörös hajfestéket...

Sötétebb rézvörös hajfestéket tudtok ajánlani? Hajtő narancsosodása ellen tippek?

Figyelt kérdés

Eredetileg sötét szőke hajam van (akár beleeshet a világosbarna kategóriába), először lett festve fodrász által 8-as világosságú rézvörösre. Rá kellett jönnöm, hogy nem igazán jön be ez a szinte már narancssárga, világos rezes szín, viszont amit megfigyeltem, hogy hajmosás után kivilágosodik, de utána 2-3 nappal már sötétebb lesz, és mindig az a szín tetszett jobban.


Ilyesmi sötét rézvörösre gondolok, esetleg barnás-vörös, nem tudom a megfelelő kifejezést rá :D :

[link]


Szeretném magamnak festeni a hajam, bár elgondolkodtam, hogy talán mégegyszer elnézek egy jobban hozzáértő fodrászhoz, tőle tanácsot kérni, és megfelelő árnyalatot.


Barátnőm a Syoss Oleo Intense 6-76-ost ajánlotta, ez ugye elvileg 2 árnyalattal sötétebb, de az ő haja nekem világosabbnak tűnik, szinte mint az enyém most, pedig neki barna haja van! Nem is szivatta a haját, mégis azt mondja, neki világosodik ettől a festéktől :D

Édesanyám pedig a L'Oreal Excellence 7.43-at használja az eredetileg nálam valamivel sötétebb hajára, viszont rendkívül szép, természetes vörösesbarna hajat ér el. Énis olyasmit szeretnék, mint az övé, csak attól félek, az én világos hajamon nem ilyen lenne ez a 7-es festék.

Valaki tud ajánlani jó sötétrezes, gesztenyebarnás vöröses hajfestéket?


Ezen kívül még egy olyan problémám van, hogy rettentő narancssárga lett a tövénél a hajam (azaz gondolom jobban megfogta a festék).

Így 2 mosás után már egészen vállalható, de azért az, hogy mindig ennyit kelljen várni a normális állapotig, az nem igazán oké :D

Erre mi a jobb megoldás, ha magamnak szeretném festeni: a végétől kezdjem el felvinni a festéket, vagy keverjek a tövére egy sötétebb árnyalatot? Esetleg van valami más praktika, amivel ez elkerülhető?

Ha valakinek van ezzel tapasztalata, ne habozzon megosztani! Sajnos úgy néz ki, a fodrászom nem igazán értette a dolgát festés terén :/


Nagyon köszönöm a válaszokat :)



2019. ápr. 7. 09:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!