Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosáshoz milyen vizet...

Hajmosáshoz milyen vizet használhatok? Ásványvízen kívül használhatok ionizáltat is? Vagy az nem tesz jót a hajnak?

Figyelt kérdés
Mint kiderült a csapból folyó nagyon tönkreteszi a hajam, mert fúrt kúti víz és vasas meg keményvíz is.

2019. ápr. 7. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon akkor már jobban megéri venni egy vízdesztillálót, azzal szűrni a vizet.
2019. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hosszútávra kell, már csak max fél év. Utána meg nem lenne neki semmi értelme.
2019. ápr. 9. 08:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem ionizált, hanem ioncserélt. Nincsenek benne ásványi sók, úgyhogy az biztosan elég lágy lesz. Viszont másfél év alatt azért nem kevés pénz megy el rá, és rengeteg szemetet is termel.
2019. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fél év, nem másfél év (legalábbis remélhetőleg max annyi és költözök). De lényegtelen igazából, ha másfél év lenne akkor se tudnék egyszerre kiadni akkora összeget ilyenre, inkább többször kis összeget.
2019. ápr. 11. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, tényleg. Félreolvastam. :) Fél év alatt szerintem nem tud tönkremenni a hajad a víztől. Főleg, hogy a sampon (mint minden mosószer általában) lágyítják a vizet. Gondolom, balzsamot vagy valamilyen ápolót használsz mellé. Esetleg addig nem lesz annyira fényes a hajad, ezt tudom elképzelni. Hamar elmegy az a pár hónap.
2019. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Háát de úgy szerintem eléggé, hogy már 18 éve végig ilyen vízzel mosom. Pont azért akarok most átállni amíg menthető, nem pedig fél év múlva. Így is most 10 cm lett belőle vágva emiatt. :D
2019. ápr. 12. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt a leborult szivarvégit. Tehát 18 évig nem zavart hogy kemény vasas vízzel mosod a hajad de most hirtelen fél évbe bele fogsz halni ? :D


Amúgy meg ha ennyire számít a szépséged megtartása akkor nem az a válasz a vízdesztilállósra hogy fél év után nem tudnál mit kezdeni vele, képzeld meg is ihatnád a vizet és akkor a bőröd se asszódna össze miközben a hajadért aggódsz. Én évek óta csak deszt vizet iszok úgyhogy tudom miről beszélek.

2019. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, pont ez az, hogy 18 év után már fél év nem oszt, nem szoroz.
2019. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!