Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, viszonylag sok a pattanásom, voltam már bőrgyógyásznál mindenhol, több tízezer forintokért vettem már mindenféle szart.

Az lenne a kérdésem hogy miután kinyomom a pattanásokat ás marad ott egy piros folt, azt mivel tudnám eltüntetni?

Van 1 az alkaromon ami elég kínos így tavasszal már, illetve több is az arcomon (van ami már 4-6 hete)

Lehet az a gond h sokat piszkáltam az arcom, de a mostani helyzettel mit tudnek kezdeni?

Próbáltam mézet, sudocremet, bepanthent, teafaolajat, mindent..., de semmi nem vált be

Ti mit javasoltok?



2019. ápr. 8. 00:15
 1/4 anonim válasza:
Annak magatol elkene mulni par nap utan...legalabb is nekem mar nyomi sincs...
2019. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, mostmár próbálj meg nem nyomkodni :) maximum csak nagyon óvatosan, zsepivel, tiszta kézzel a könnyen eltávolítható patikat, de ami nem tűnik könnyen kinyomhatónak, azt ne szadizd.

Másodszor pedig BHA, AHA hámlasztás. Kábé mindenkinek ezt mondom, de skinsmart.hu, ott minden le van írva, minden kérdésedre választ kapsz és nagyon szuper termékeik vannak.

2019. ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az otthoni nyomkodást nem ajánlom, mivel nem nem tudod szakszerűen elvégezni ahogy kell. Ha nem tisztítod ki rendesen, akkor jobban begyulladhat.

Vagy ha tényleg zavaró már, akkor tiszta kézzel, zsepivel végezd. A végén pedig fertőtlenísd!


A piros foltok pedig elmúlnak maguktól pàr nap alatt.


Én szerintem alakíts ki egy jó arcápolási rutint,ami a bőrtípusodnak megfelel.

Ez azt jelenti hogy rendszeres napi 2x arc mosás arclemosóval.

Heti 1x arcradírozás vagy ahogy elöttem is írták a hámlasztás!


Esetleg egy jó kozmetikust is felkereshetsz. Aki rendesen kitisztítja a bőröd.

Segíteni tud a bőrtípusod megállapításában és tud tanacsokat adni.

Most már egyre több kozmetikus csinàl hámlasztó kezelést is.:)

Arra figyelni kell hogy nem szabad a nagyon napos időben végezni. Pl nyàr

2019. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...es ne egyel fuszeres kajakat, valamint szokj le a csokirol es a hozzaadott cukrot tartalmazo cuccokrol.
2019. ápr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!