Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után is ragacsos...

Hajmosás után is ragacsos haj. Mit lehet tenni ellene? SOS

Figyelt kérdés
Sosem volt még ilyen. Tegnap este megmostam a hajamat es szaritasnal vettem eszre hogy ragacsos, fent a valaszteknal vegig, mitha zsíros lenne, összeáll. Ezután megmostam még egyszer akkor is ugyanez, majd harmadszor es semmi. Ma reggel megmostam masik samponnal, meg mindig olyan ragacsos. Mit tegyek? igy nen mehetek sehova, borzalmas, nem is ertem miert van ez?:(
2019. ápr. 8. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Balzsamot hajpakolást használsz, hajszáritó elött valami hövédöt, olajat?


Következő hajmosásnál sima szappannal a hajtövedet most meg, majd, sampon és megint sampon. 2x.

2019. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen használok hajpakolást, hővédőt és hajvégápolóolajat is. Köszi, kipróbálom!
2019. ápr. 8. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Sampont csak a tövekre, balzsamot csak a hajvégekre tegyél.

Valószínűleg nem mosod ki a terméket alaposan a hajadból, ettől lesz zsíros.

2019. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én az egyik head&shoulders samponnal jártam így. Ahányszor hajat mostam vele, hiába mostam ki belőle akár háromszor is, ugyanolyan ragacsos maradt a fejem teteje. Lehet a samponnal van a baj.
2019. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a parkolás vagy olaj nem jött ki rendesen, én is szoktam így járni :D
2019. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mi lehetett a gond. Normálisan kimostam pedig a sampont, pakolást meg nem teszek a hajtövemre csak a hajvégekre, és pont miközben mostam ki belőle a sampont akkor kezdtem érezni, hogy ragad meg összeáll. Egyébként már régóta Loreal elseve sampont használok, csak nem mindig egyfajtát, imádtam ezt a sampont de már nem merem használni. Utána még megpróbáltam másik 2 fajta samponnal ami itthon volt, és ugyanolyan maradt. Utoljára pedig egy schauma szulfátmentes babáknak való samponnal mostam meg a hajam, és mintha csoda történt volna, egyáltalán nem állt össze a hajam.


De még mindig nem értem miért volt ez, mert nem 1 samponnál volt ez a hajammal hanem mindegyikkel amit kipróbáltam, kivéve az utóbbit.


Azért köszönöm a válaszokat! :)

2019. ápr. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!