Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra erős izzadásra bevált...

Extra erős izzadásra bevált női izzadásgátló létezik?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem használnak a dezodorok nálam. Mikor otthon vagyok, nem izzadok, de nem kell pár órának eltelnie az egyetemen, máris érzem magamon, hogy olyan büdös vagyok, hogy legszívesebben azonnal lezuhanyoznék. A golyós natúr dezodoroktól kezdve a nagy neveken át (Garnier, Nivea, adidas, stb.) mindegyiket kipróbáltam, de mindegyik ugyanúgy végezte. Komolyan létezik olyan, aki befújja magát velük, és nap végén sincs izzadságszaga? A ruháim megóvása miatt a fenti márkákból csak a sprays fajtákat próbáltam ki, amiket úgy hirdetnek, hogy nem fogja be a fekete ruhákat (a stiftesek megkeményednek a ruhákon, nem egy felsőmet dobtam ki miattuk.)
2019. ápr. 8. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Exodor spray. Tömény alumínium, de használ. Nyáron, melegben is.
2019. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Komolyan létezik olyan. Dezodortól és embertől is függ (nekem is van olyan ami semmit nem ér, nem fedi el a szagot)


De vegyél Solutio antisudorica-t, patikában kapható. Ez egy folyadék, kúraszerűen javasolt használni, be kell kenni vele a hónaljad, és nem fog izzadni.

2019. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem önmagában egyik dezodor sem használ. Oda kell figyelnem, hogy könnyű anyagú, jól szellőző ruha legyen rajtam. Úgy ha meg is izzadok, nem büdösödök be.
2019. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na ez velem is folyton előfordul.

Zuhany 2 féle deó(golyós+spray)-pamut felső és 2-3 óra múlva mosakodnék meg.


Nekem se használ semmi, de nem akarom a bőröm tönkretenni.

Nem az izzadás a fő zavaró ok, hanem a szag.

2019. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez... solutio antisudoricát én is használom, de nekem csak aznap ér bármit is, amikor bekenem.

Nem tudom, mi lehet erre a megoldás... :(

2019. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne mosd meg tusfurdovel a honaljad soha furdesnel. A viznek van eleg klortartalma,az elveszi a buzt. A tusfurdok hidrataloak ,azaz megtolti vizzel a borod!! Furdes/zuhanyzas utan a nedves honaljad kend at szodabikarbonavsl. Nem leszel soha budos. En es a baratnom is ezt hasznaljuk. Sportolas ( futas,box) is jo.
2019. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szintén csak a Solutio Antisudoricát tudom ajánlani. Elég erős szer, nem is nagyon egészséges, viszont hatásos, látványosan csökken az izzadás tőle.

Persze ésszel szabad csak használni, de ha utánaolvasol kicsit, sok helyen leírják.

Azzal nem értek egyet, amit az előző írt, hogy ne mossuk meg a hónaljunkat tusfürdővel, mert a víz is megtisztítja.

Én amikor még nem használtam a SA-t, akkor fürdés közben 2x is átdörzsöltem a hónaljam tusfürdővel, és mégis rajta maradt az izzadtságszag. Mintha meg sem mostam volna.

2019. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanezzel kuzdok, se telen se nyaron nem tudok mast hordani csak ujjatlan trikot, annyira izzad a honaljam :( Tavaly idros5-ot hasznaltam, nagyon jo, de a szaga nem jott be, most en is a solutio antisudoricaval probalkozom, de az sajnos nagyon szaritja a boromet. Persze meg mindig jobb, mint smikor omlik az izzadsag a honaljamrol..
2019. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedül, olyan kellemetlen ez nekem. Köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt!
2019. ápr. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!