Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krém hajra?

Szőrtelenítő krém hajra?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a szőrtelenítő krémröl? Hajra hatásos lenne? Nem lenne károsodás a hajban?

Milyen krémet ajánlatok?

Amit rá fujsz majd pár perc múlva le lehet "mosni"



2019. ápr. 8. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Jó, ezt most nem nagyon tudom értelmezni. Minek akarsz szőrtelenítőkrémet a hajadra?

Amúgy mindegy milyen szőr, ugyan olyan a hatása, ami igencsak káros a hajra.

2019. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kopasz vagyok.. Borotválni szoktam, csak egy egyszerűbb és tartósabb megoldást keresnék... Bocsi a hülye megfogalmazásért..
2019. ápr. 9. 00:40
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Így már értem, akkor nem ajánlom. Sajnos nem túl tartós 2-3 napig tart.
2019. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor mégis tovább tart mint a borotva :) a kérdés már csak az, hogy nem kárositja a hajat?
2019. ápr. 9. 01:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De kàrosítja.

Gondolj bele. Ez egy vegyszer, ami oldja a szőr keratinjàt. Szó szerint a vegyszer leoldja a szőrt, és nem csak a szőrt. A bőr keratinjàt is oldja. Egy idő után allergiás reakciót válthat ki.

Szóval ha eszednél vagy, akkor mellőzöd ezt az ötletet!

2019. ápr. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A leghulyebb ötlet. Nekem a lábam kipirosodott és pöttyös lett a veet tol pedig nem vagyok érzékeny bőrű. Nem akarom elkepzelni mit tesz egy fejborrel....

Annyival nem tartósabb h érdemes legyen vele kockáztatni. Borotva 1 2 nap, ez 2 3.

2019. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4-#5


Gondolom ez attól függ, hogy valakinek hajlamos e rá a bőre.. Ha olyant tapasztalok nem használom tovább


Gondolok a haj karosodásrnál olyan esetekre ahol foltokban nőne a hajam.. Ilyen reakciót válthat ki?

2019. ápr. 9. 08:00
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Jó, hogy nem gyantázni akarod...
2019. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj... Én nem kenném rá a helyedben, főleg, ha még szeretnél hajat növeszteni egyszer. Egyrészt nem oda való, másrészt értelmetlen.

Én nő vagyok és nagyon világos, de sajnos erős szőrzetem van. Eddig csak a lábamon mertem kipróbálni, de kipróbáltam több féle szőrtelenítő krémet is.

Az eredmény: minden esetben piros foltos, fájó, irritált bőr, de a szőrrel semmit nem kezdett, az maradt a helyén.

Ebből kiindulva én a fejbőrön is hasonló "eredménnyel" számolnék és tuti nem kockáztatnám, nem ér annyit.

2019. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejsd el! Nagyon rossz ötlet!!!

Ne akard magadat és a környezetedet ilyen hülyességgel kàrosítani!

2019. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!