Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dr.C. Tuna VITALIZING Regenerá...

Dr.C. Tuna VITALIZING Regeneráló hajpakolás fokhagymával és Capixyllel(Farmasi) tényleg működik?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy hajnövesztő IS. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg működik? Illetve, hogy ugye ha kétnaponta mosok hajat vele akkor egy hónap után látszik a változás? Gyorsabban nő a hajam tőle? TAPASZTALATOKAT kérek, nem okoskodásokat, hogy ez jobb, az jobb stb.

#haj #hajnövesztés #fokhagymás sampon
2019. ápr. 9. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ketnaponta ne moss hajat az nem tesz jot.

En nem hasznaltam de ird be kremmaniara ott szoktak lenni velemenyek !

2019. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a krémmánián miket írnak róla, ott találsz véleményeket. Az értékelések alapján nem nagy szám.
2019. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eniko950306 válasza:
Én használtam és nekem nagyon bevállt de ez nyílván ember függő is.
2020. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szuper jó termék ....sajnos kevesen ismerik ...

Nagyon jó illata van és nekem használt is !!


Gyenge, erőtlen töredezett hajhullásra hajlamos hajra a természetes megoldás a capixyl, a fokhagyma hatóanyaga.


A regeneráló fokhagyma sampon hatékony megoldást nyújt azáltal, hogy stimulálja a hajhagymákat és növekedésre serkenti. Táplálja és védi a fejbőrt, amely az alapja az egészséges hajnak.


Nincs fokhagyma illata, hiszen csak a hatóanyagot tartalmazza. Nem lesz tőle kellemetlen illatú a haja.


A hajolajok koncentrált összetételének köszönhetően ideális gondoskodást nyújt az erőtlen,vékonyszálú és hajhullásra hajlamos hajnak. Összetétele mandula és napraforgó olajjal, valamint ásványi anyagokkal és E-vitaminnal gazdagított. Az olaj könnyen leöblíthető, elősegíti a hajhagymák növekedését és erősíti a töredezettségre hajlamos hajvégeket. Haja egészséges és ragyogó lesz.

2021. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!