Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről és kérdése...

Mit gondoltok erről és kérdések a borotválásról?

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek nem hülyének nézni most, lenne pár kérdésem:

Barátnőmmel megyünk strandra jövő héten, az ő lába le van borotválva, az enyém nincs, gáz lenne úgy elmenni? -szerintem igénytelenség-

Vagy ha egyszer leborotválom akkor egyből látszani fog a megerősödés?

Anyukám nem engedi meg, és hány nap mire visszanő?

Bocsánat a tudatlanságomért, és előre is köszönöm a vá

laszokat.


2010. júl. 4. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1nap borosta

2 nap kicsit még látszik hogy vágva volt

3 nap dzsungel


Anyukád meg egy idióta és a kőkorban él. Én lányomnak inkább segítenék igényes nővé érni és nem ilyen hülyeségekkel megnehezíteni az életét.

2010. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és akkor h ne pattogjak ki hogyan, ellentétesen vagy simán? és köszönöm a választ. :(
2010. júl. 4. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megerősödni ennyitől, csak a borotva az elvékonyodott és lekopott, emiatt gyengébbnek tűnő véget vágja le.... lekopik egy idő után az eredeti állapotra. Krémmel viszont kb. ugyanolyan szőr fog visszanőni.
2010. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis borotvahab vagy testápoló legyen rajta amikor borotválod, akkor nem pattog ki. Legalábbis láb biztos, hogy nem.
2010. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tusfürdő jó lesz?
2010. júl. 4. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
aha
2010. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

de annyira lelkiismeret furdalásom van, h titokban csinálom. :(

2010. júl. 4. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne titokban csináld.

A szőr nem ugyanolyan lesz, mikor visszanő. Anyukád is nőből van, észre fogja venni. Nekem apukám nem tudja, hogy szőrtelenítek, mikor tükörsima a lábam, ő akkor is azt hiszi, hogy az nálam "természetes" xD.

De anyukám már akkor észrevette, mikor a hónaljamon visszanőtt :P


Szerintem valahogy próbáld anyudat rávenni, hogy nagyon ciki, és minden barátnőd csinálja.

Amúgy meg, ha szőke a szőröd, és nincs olyan sok, akkor egyáltalán nem gáz.

Van pár olyan [lány] osztálytársam, akiknek fekete, meg nem kevés, és ők nem szőrtelenítik. Na, az gáz :D

2010. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, én 8.-os voltam mikor előszőr szörtelenítettem. A maradi anyám nekem sem engedte, én a barátnőmnél gyantáztam le előszőr. Utána már nem tudott mit tenni.A mai világban sajna elég ciki szőrösen strandolni. De a 80-as években ez divat volt, gondolom anyád is ott ragadt az enyémmel együtt. Meg a pasik milyen dzsungel szakállakat hortak. Na ez manapság undorító.Nyugodtan csináld meg. Ha krémezed, v. gyantázod, nem nő vissza hamar és pár alkalomtól nem is erősödik meg. Ne borotváld mert biztos h. észreveszi anyád.
2010. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de nem borotválnám mindig csak most az egyszer... akkor is észrevenné?
2010. júl. 5. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!