Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium ilyen mértékben...

A szolárium ilyen mértékben is káros nagyon?

Figyelt kérdés
Persze nyilván minél kevesebbet járok, annál kevésbé káros is. Heti 1x járok lassan fél éve, mert nem akartam elvesziteni a nyári színem, szoli nélkül betegnek tűnök (túlzás nélkül). Sokkal jobban érzem így magam, persze nem vagyok csokibarna, egészséges színem van, azonban ha ilyen mértékben is nagyon káros, nyilván felhagyok vele, hiszen az egészségem fontosabb. Utánaolvastam, de sok helyen sokfélét írnak. Ti mit gondoltok?
2019. ápr. 10. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Heti 1 is lehet káros. Szerintem inkább azon van a hangsúly, hogy egyszerre hány percig vagy bent.
2019. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most értem el a 9 percet, 6ra jártam hónapokig.
2019. ápr. 11. 05:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egsz le,nem karos.
2019. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem káros! Én már nagyon rég óta heti 2x járok 10 percre és makk egészséges vagyok! :) csak nyugodtan!
2019. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az "egyáltalán nem káros" - t azért bátor kijelentésnek tartom. :D ez olyan, mintha a dohányzásra mondanánk ezt. Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 11. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel UV sugárzás ér, ugyanolyan, mint ha a tűző napon feküdnél. A bőrrák kialakulásának valószínűségét ugyanolyan mértékben tudja növelni.
2019. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a ráncokért is 80%-ban a napsugárzás felelős, így a szolárium sem fiatalít... én is szeretek azonban nagy ritkán befeküdni, jó érzés tud lenni pl. télen, és gyűlölöm, ha sápadt vagyok, bár arra megoldás lehet egy önbarnító is. A hozzáértők szerint viszont ki sem szabadna menni egy jó minőségű fényvédő krém felvitele előtt.
2019. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!