Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen tapasztalata az "O'rising" nevű hajgyógyászati készítményekről? Esetleg próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos kopaszodásnak indult a hajam, így eljutottam hozzájuk.


A hölgy akinél voltam hihetetlen segítőkész volt, nagyon jól elbeszélgettünk, egyáltalán nem éreztem a pénzlehúzást, sőt.


De számoltunk és a végén közel 50 ezres tétel jött ki, de végülis kivett valamit a csomagból - mert szerinte lehet nem szívná fel a fejbőröm- és úgy lett 30 ezer.


Nem mondom, hogy nem sok ez az összeg, de egyáltalán nem szeretnék megkopaszodni, és nem vagyok hajlandó elfogadni. Így ennél nagyobb összegeket is költenék rá.


Szóval valakinek van valami tapasztalata ezekkel a cuccokkal?

Elvileg gyógynövény készítményekről van szó.


(Vagy esetleg, ha valakinek más gyógyszer/módszer segített megállítani a kopaszodást, azt is szívesen meghallgatom. Nyitott vagyok mindenre.)


22F



2019. ápr. 11. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!