Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aloe Vera gél használ a hegekre?

Aloe Vera gél használ a hegekre?

Figyelt kérdés
Interneten nagyon sokat olvastam hogy talán az jó lenne pattanás után visszamaradt hegeimre. Nem nagyok de látszanak azért és nem érzem így jól magam. Sokszor nem várom meg hogy a seb begyógyuljon elkaparom és kisebb hegeim lesznek. Már leszoktam erről a rossz szokásról de régebbről még ott vannak. Mellesleg még mindig küszködöm pattanásokkal, egyik percben száraz a bőröm és folyton homlok az homlokom és az orrom tájékán máskor erőteljesen zsíros a bőröm. Erre jó lenne esetleg egy jó Aloe Vera gél? Gondoltam Dm-ben találok és kipróbálnám.

2019. ápr. 11. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Nagyon!Mindenkeppen probald ki,ha veletlenul nem is hasznalna az aloe vera gel nagyon sok mindenre jo,ugyhogy nem art ha van otthon!
2019. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a forever stabiizált aloe vera krémjét használnám.

2019. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!