Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Eveline márka gagyi?

Az Eveline márka gagyi?

Figyelt kérdés
Bőrápolás, krémek, stb.
2019. ápr. 13. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! A pattanástalanító 3 in 1 arclemosója nagyon jó. A termékteszteken is jó teljesítményt ért el több terméke is. Nézz utána a kremmania.hu-n
2019. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezt használom.

A c vitaminos arckréme pl egy csoda(nekem biztosan).


Nekem a neves ismert márkák hazavágták az arcom pl, ez viszont nem.

2019. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyira túl olcsó, hogy biztosan nem lehet minőségi.

Nem akarlak megbántani titeket, pedig biztos ez lesz belőle.

Valamikor, még tiniként elkezdtem kozmetikumokat használni, és akkor kb százasbolti minőség is megfelelt, és azt hittem, milyen jó kis cuccok, mert rá van írva, hogy mennyi minden van benne és hogy az egy csodakrém.

Később ezt már a lábszáramra sem kentem volna, elkezdtem a márkásnak mondott, valójában ipari hulladék dolgokat használni, és még büszke is voltam magamra, ilyesmikre gondolok, mint pl. Loreal, Garnier és társaik.

Ma már nem kenném magamra.

Most egy picit jobban állok anyagilag, és vagy patikai dolgokat rendelek, vagy pl. Skinsmart-os Paula's Choice-t, vagy az ott található kisebb márkákat.

Ahogy idősödöm, fontosabb a tényleges hatás, inkább legyen drágább, de ez a bőr marad velem örökre, ami ráadásul elég problémás, szóval igyekszem mindent megtenni érte.

Mivel az Eveline-t is lehet patikában kapni, így rákerestem. Nem a krémmánián, hanem itt, a gyk-n. És elég rendesen lehúzták.

Nos, én úgy gondolom, hogy aki ezerpárszáz ft-ot ad egy arckrémért, és azt csodaszernek titulálja, az vagy nem ért hozzá, vagy olyan jó bőre van, amire mindegy, mit ken.

Én biztos voltam már 20 különböző orvosnál, hogy a bőröm elfogadható legyen - de nem lett. Kentem rá minden vackot, ezeket az olcsó drogériás szrokat, de többé nem fogom.

2019. ápr. 15. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te véleményed, nekem meg a saját bőrömön a tapasztalat.


Az arcomon mint valami zombi/földönkívüli vörös gennyes dudorok, állandó furunkulosok, tág arctisztítás után is koszosnak tűnő pórusok.

Clinic, bioderma, happyskin, ilcsi...


Nagyjából véletlenül vettem egy ajánlott kezdő szettet, és képzeld én sem csodára vártam, úgy vettem meg, hogy max kuka. Mit számít 5 vagy 50ezer...

És én lepődtem meg, hogy bevállt. 30éves múlttal rendelkező kozmetikai cég, nincs felkapva, amikor tehette volna nem lépte meg a túlárazást.

Közelebb vagyok a 40hez, mint a harminchoz, és nincs ráncom, a bőröm sima finom, élettel teli, bőrhiba nélküli. Nekem nincs más kérdésem ezek után.

Hogy pénztárca barát csak egy plusz, ha most bedobnák, hogy 12000 ugyan az a krém tőlük ugyan úgy venném mert bevállt.

2019. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. Nos, igazad van, ait írtam, az csak egy vélemény.

Ugyanígy a tied is.

Vannak dolgok, amikből én sem veszek drágát, pl a dm saját márkás vitaminjai, egészségmegőrző termékei legalább olyan jók, ha nem jobbak, mint az 5x annyiba kerülő Centrum és társai.

De a bőrömre többé nem akarok 1000 ft-os vackokat kenni.

Mindenkinek a saját döntése.

2019. ápr. 17. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen határozott véleményed van róla ismeretlenül is, akkor miért kérdezted? O.o
2019. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!