Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon random kérdés de...

Nagyon random kérdés de teljesen komolyan: nem tudom elhatározni, levágjam-e a hajam? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hosszú hajú/valaha hosszú hajjal élő nőtársaim remélem átélik a helyzetem. Mindig is hosszú hajam volt (majdnem derékig érő) ezért nehéz az elhatározás.

Nagyon sokszor belegondoltam már milyen lenne rövid hajjal az élet :D Tekintve hogy macera a hajmosás, formázás, gyakran kell vasalnom mert az élet nem áldott meg egyenes, selymes hajjal, hanem hullámossal.. Ez oda vezetett az évek során hogy törik a vége, nincs szép fénye és még festve is volt.


Sötétbarna hajam van, az arcom pedig kicsit hosszúkásabb, ezért is gondolom lehet jobban állna a rövid (pl. kulcscsontig érő) haj. A homlokom magasabb, de frufrut nem akarok.

Ha minden igaz pont a jelenlegi fazon a "legrosszabb" választás nekem, mivel jobban nyújtja az arcot a hosszú egyenes haj és még sötét is ami jobban rátesz.


Ti mit gondoltok, belevágnátok (haha..)?

Van aki tett ilyen drasztikus lépést és nem bánta meg?



2019. ápr. 13. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is derékig érőből vágattam állig. Több mint 10 évig addig ért a hajam, aztán egyik nap kitaláltam hogy levágatom, felhívtam a fodrászt, másnap levágta, és imádom, nem fogom visszanöveszteni. :)
2019. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én már 2 hete hogy levágattam ugyan úgy majdnem derékig érőről mellig (vagyis kicsit fölé) érőre. Az egyetlen ami miatt megérte hogy sokkal tömörebb és dúsabb a hajvégem, puha, egészségesebb. Viszont ilyen hossznál még nehezebb kezelni a hullámos hajam, így inkább visszanövesztem ahogy terveztem is.
2019. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Derékig érőből vágattam nemrég mellbimbóig érőre. Jó döntés volt. Hajszínt is váltottam hozzá.


Az a lényeg, hogy ha nem vagy biztos a váltásban, akkor ne egyből nagyon rövidre vágasd, szerintem.

2019. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt már 10 centis is és egész hosszú is. Mindenhogy tetszett. Általában pár évente váltogatom, ha már meguntam a régit.

Nyugi, ez csak haj, visszanő. És annyiféle rövid frizura van, nem létezik, hogy valamelyik ne állna jól neked.

2019. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Egyébként én imádom az érzést, amikor hosszú hajból vágatok rövidet. Könnyebb a fejem, friss, kényelmes. Valahogy dúsabbnak is hat.
2019. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak haj, majd visszanő:)


Én 2-3 évente megunom a hosszút és lecsapom pixiere vgy vállig érőre. Mindet szeretem, nehéz megallapodni.

2019. ápr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Derékigérőből vágattam mell fölé érőre+frufruval.

Azóta visszanövesztettem mell alá(nem kicsivel) és most én is kulcscsont frizut akarok májusban. Nem bántam meg, idegesít a sok haj ráadásul nyárom melegít.

2019. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hosszú hajam, most pixim van.

Valahogy el sem tudom képzelni az életet hosszúval.


Hogyan szántam rá magam, bementem a fodrászomhoz, és közöltem rövidre. Úgy voltam vele, hogy majd visszanő, ha nem tetszik.

2019. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
jelenleg derekig ero sotetbarna hullamos hajam, szerdan vagatom le kulcscsontig:D meguntam, hogy hosszu, meleg, idegesito ugyhogy mar nagyon varom:) ugyis visszano es kell a valtozatossag
2019. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Persze. Ha nyűgnek érzed a hosszú hajad, ideje változtatni 🙂 de akkor már legyen tényleg rövid, állig érő vagy pixie akár 🙂
2019. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!