Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan naptej/fényvédő,...

Van olyan naptej/fényvédő, amitől nem lesz vállalhatatlanul zsíros, csillogó az arc?

Figyelt kérdés

Már egy csomót kipróbáltam, de mindegyiktől úgy nézek ki egész nap, mint egy disco gömb.

Van olyan, ami nem zsírosít?


2019. ápr. 15. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Nincs. A naptejeknek eleve masszívabb az állaguk.

Nekem SPF20as primerem van, az nem nehezíti el a bőröm, de fénylik így is. Essencenek valamilyen gymproof primere.

2019. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szuper. :(

Akkor tényleg ez a választék? Vagy zsíros lesz a fejem, vagy piros mint egy paradicsom? :(

2019. ápr. 15. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már? [link]

Én arcra ezt használom. A naptejeknél sokkal jobb.

De vannak sok márkának fényvédős arckrémei, alapozói, amiktől nem fénylik az arc. Vagy annak nem elég a védelme?

2019. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom, nagyon jó.

Meg a body shop drops of light sunscreen is vállalható.

2019. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az eucerin oil control 50+ spf-et használom. Nekem alapból fénylik az arcom, ezt nem fedi el de nem lesz tőle zsíros hatású a fejem. Mondjuk én nem is szeretem a teljesen matt arcot, szerintem az borzasztó.
2019. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem találtam még ilyet (illetve egyet igen, de azzal a csillogásnál sokkal nagyobb gondok voltak).

Én már megbarátkoztam vele, mert púderrel teljesen jól kezelhető. Inkább az a fontos, hogy ne kukacosodjon, és ne meszeljen fehérre.

2019. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg van, ki kell őket próbálni. Használtam már Biodermát, Eucerint, most La Roche-t, és mindegyikre tudtam sminkelni, egyik sem diszkógömb.
2019. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csak emiatt elkezdeni sminkelni. Pici púdert szoktam használni, de az semmit nem ér, ha naptejet használok.
2019. ápr. 16. 09:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Na most nem tudom, hogy a nálad a naptej konkrétan testre való naptej, vagy kicsi, arcra kifejlesztett napvédő? Mert utóbbiak általában jók, nem csillognak.
2019. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Arcra kellene, azt éri nap.

2019. ápr. 17. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!