Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőként hol vágassak magamnak...

Nőként hol vágassak magamnak felnyírt tüsi hajat?

Figyelt kérdés
Arra a frizurara gondolok, amit a barber shopokban vagnak a pasiknak, de oda ugye nők nem mehetnek be. Kinek van ilyen? Egy sima fodrasz megcsinalja vajon? Es milyen gyakran kell felnyiratni?

2019. ápr. 15. 23:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a tarkód felett, vagy oldalt. Azok jól néznek ki!
2019. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, könyörgöm, sehol!
2019. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 $$$$$ ***** válasza:
0%

Ahol szeretnéd a te eleted. De szerintem nagyon csúnya ha egy lánynak rövid tüsi haja van. Még akkor is ha csak egy kis helyen. De te tudod.Meg biztos van olyan akinek tetszik.. Bár én nem ismerek olyan fiút akinek a rövid tüsi haju lányok tetszenek... De biztos vannak...

18/F

2019. ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz körbe a városodban. Ha sima rövid hajat akarsz esélyes, hogy a szokásos fodrászod megcsinálja. Bonyolultabb dolgokhoz pl minta borotválás már gyakorlottabb kéz kell.
2019. ápr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj miert nem mehetnel be borbely uzletbe,felnyirt frizurat csinaltatni,nincs kiirva sehol.csak ferfiakat fogadnak.nem minden fodrasz tudja szepen megcsinalni.vagatni meg 2-3 hetente kell,menj be nyugodtan a borbely uzletbe,biztos fogadni fognak
2019. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Egy csomó borbélyüzletre ki van írva, hogy csak férfiaknak. :)


Kérdező: bármelyik fodrász megcsinálja kb.

2019. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos talalsz olyant ferfi fodraszatot,vagy borbely uzletet,ahol megcsinaljak neked,ne csugedj
2019. ápr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó! Szerintem a félkopaszra nyírt nők a legszebbek!
2019. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!