Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igenytelenseg ha nem nyirom...

Igenytelenseg ha nem nyirom le odalent?

Figyelt kérdés

Mindenhol borotvalom magam kiveve kar lab,de ott nem vagyok annyira szoros.

Viszont a fanszorzetem bruta nagy es dus, kesz dzsungel, de nem szoktam sose nyirni.


Ha valahol meglattok valakit akinek nagyon szoros odalent (pl oltozo zuhanyzoja vagy egyik haver / csaladtag) akkor mennyire tartjatok igenytelennek?


F



2019. ápr. 20. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy.
2019. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A fiúk az arcukon kívül nemigen szokták magukat borotválni, és van, aki ott sem. Ez persze nem jelenti, hogy nincs ilyen, de nem jellemző. Nincs benne semmi igénytelenség, mert a férfi alapvetően szőrös állat, a nőnek kell szépnek és bársonyosnak lennie. A fanszőrzet leborotválásának akkor van értelme, ha a barátnődnek ez bejön. Nem feltétlenül esztétikai okokból.
2019. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Igénytelennek nem nevezném, de a páromon nem tudnám elviselni a dzsungelt. Szerintem gusztustalan.

Haver, családtag véleménye nem érdekes. De ha valakivel jársz érdemes figyelembe venni az ő igényeit is.

2019. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Baratnomet nem zavarja egyebkent.

2019. ápr. 21. 00:09
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem igénytelen. Úgy hagyod, ahogy adta a természet. Egyébként ,ha túl soknak találod/hosszúnak vagy valami, akkor szerintem igazíthatsz rajta ollóval; de pl ha csupasz lennél , engem kifejezetten taszítana. Tehát vagy eredetiben meghagyott legyen, vagy max ollóval rövidebbre nyírt; de engem a csupaszság zavarna. De ez meg amúgy egyénfüggő, hogy akit épp föl akarsz szedni, annak mi tetszik. Meg még az is érdekes és fontos abban a helyzetben, hogy neked mi tetszik, ha odáig eljuttok, majd egyeztettek.
2019. ápr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem igénytelen a szőr egy férfin, főleg nem a fanszőrzet. A párom is csak az arcszőrzetét borotválja le. Szerintem semmi undorító nincs ebben ;)

L

2019. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Egyszer megkérdeztem én is, akkor kb. fele-fele arányban mondták hogy az/nem az. Viszont aki szerint oké, annak mindegy volt, akinek nem oké, az viszont undorodott tőle, úgyhogy ezen az alapon jobb csupaszon.


Engem személy szerint nem érdekel :)

2019. ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem is dzsungel ott lenn de nem zavar ha látom hogy megnéznek
2019. ápr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mutogatni és nem okoz problémát.
2019. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az kiábrándító, ha csupasz
2019. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!