Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodó arcbőrt mivel lehet...

Zsírosodó arcbőrt mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Főleg a T-vonalban zsíros,napközben,vagy hétköznapokon még elviselhető de ha valami kis réteg smink van rajtam,egy óra múlva már csillog a bőröm,hiába púderezem...Mit lehet vele kezdeni,nagyon idegesítő,és kellemetlen,piszkos érzés ha sok réteg púdert teszek rá :(

2019. ápr. 21. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha kevesebb zsíros és olajos ételt eszel, és iszol napi minimum 2 liter vizet, ezek segítenek.

Plusz szerintem ne sminkeld magad.

2019. ápr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Ez engem is érdekelne, mert ugyanez a problémám. Egy kis életmódváltás ezen nem segít, ilyen a bőrtípusunk. Másoknak beválik például a fokozott hidratálás hialuronsavas szérumokkal a hidratálókrém alá. Esténként (nem pattanáskeltő) arcolaj használata, pl. szőlőmag, argán, jojoba. Niacinamidos szérum használata, ami szintén szabályozza a faggyútermelést.


Ezeknek utánanézhetsz, sok embertől hallottam, hogy tapasztaltak változást. Nekem eddig a T-vonalamon nem segített sokat. És mivel zsíros bőrön sem csillogó (és jó árban lévő, szép összetevős) fényvédőt sem találtam még, az is csak ront a helyzeten. Kifejezetten mattító hatású alapozóval jobban néz ki. Az is átfényesedik, de sokkal szolidabban, mint natúran a bőröm.


Most hirtelen nem találtam konkrétan erről a témáról cikket, de ebben írnak hasznos dolgokat:

[link]

2019. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!