Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek középszőke vagy...

Szerintetek középszőke vagy barna a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

Az összes fodrász szerint középszőke, de amúgy mások barnának szokták mondani.



2019. ápr. 21. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez azért van mert a fodrász ért hozzá a laikus meg nem :D

Én szintén hozzá nem értőként szintén barnát mondanék ha a kép jobb felső részét nem veszem figyelembe a vaku/lámpa fénye miatt

2019. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha már a vakító fényt kivéve barna látszik benne, az számomra barna. De lehet, hogy valami sampon vagy tudom is én milyen termék szempontjából még elmegy szőkének...
2019. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hivatalosan valóban középszőke, a húgomé is ilyen, az övére is így hivatkozott a fodrász.

De a köznyelvben ez már világosbarna, mert többnyire csak azt tituláljuk szőkének, ami kifejezetten világos.

Amugy úgy hívod, ahogy neked jobban tetszik, mindkét meghatározás helyes.

2019. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A megvilágítás kicsit csalóka, természetes fényviszonyban érdemesebb lenne lefotózni. De amúgy megfigyeltem én is, hogy a fodrászok rendszerint más határokat húznak, mint az emberek általában.
2019. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Mostani képem sajnos nincs természetes fények közt, de ezen a régi képen látszik felül a természetes színe.

2019. ápr. 22. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Hm, én leginkább szőkésbarnának nevezném.
2019. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki világosbarnának hívja, kivéve a fodrászok :) ez valami olyasmi dolog lehet mint hogy a nők megkülönböztetik a rózsaszín, barack, pink, hupilila meg a tököm tudja milyen színeket, amik a férfiak szemében egyszerűen piros meg lila...


24L

2019. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet benne valami :D
2019. ápr. 22. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
hmm..mez szoke? nem tudom ,de fodraszatilag tuti szokehez tartozik
2019. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!