Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne más színen?

Hogyan lehetne más színen?

Figyelt kérdés

Napozás nélkül(sajnos nem adott a lehetőség) és szolárium nélkül hogyan lehetnék szép barna?

Nagyon fehérbőrű vagyok, de Családiházban éltünk és májustól augusztusig mindig jól pebarnultam.

Azonban elköltöztünk és itt már nem tudnék napozni.

Valami tipp?

17L



2019. ápr. 21. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kipróbálhatsz önbarnítót, ha tényleg nincs lehetőséget napozni, vagy szoláriumba menni. Viszont ezekkel az önbarnító szerekkel vigyázni kell, mert ha nem egyenletesen kened fel, csíkos lehetsz (tapasztalat:)). Javaslom a Douglas önbarnító kendőjét, nekem egészen bejött, de rengeteg márka közül válogathatsz.
2019. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen , egyszer láttam egy youtube-osnál, hogy ő elment, és ott beállt egy kamrába, ahol lefújkálták valamivel, és úgy kellett állnia talán másfél percig, és tényleg tartósan barnább lett tőle.
2019. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a spray tan, amit az előttem levő írt, vagy kipróbálhatod a Dove-nak az önnarnítós testápolóját. Ha bénán kened fel se lesz csíkos, csak figyelj, hogy mindenhova kerüljön és ne legyél foltos. Viszont este használd, és reggel fürödj le utána, mert kegyetlen büdös (lábszagú szerintem :DD).
2019. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!