Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász elrontotta hajam?!

Fodrász elrontotta hajam?!

Figyelt kérdés
Voltam fodrásznál hajat vágatni. Eddig még sosem volt elrontva a hajam, de most azthiszem sikerült. Kérdezte mennyit és hogyan vágja, mondtam amennyi szükséges, és elől legyen hosszabb. Majd amikor már megcsinálta akkor mondta, hogy hátul kicsit fokozatosra csinálta, hogy minden száraz rész eltűnjön. (Mindig is irtóztam a fokozatos hajtól, akárhányszor bármelyik fodrász ajánlotta, elutasítottam). Akkor még szép id volt, mert persze ki volt vasalva, meg ha fodrászhoz megy az ember utána mindig sokkal szebben megcsinálják. Viszont amikor itthon megmostam és megszárítottam a hajam, borzalmas volt. Alapból száraz tipúsú a hajam, sűrű is, igy hogy fokozatos még borzasztóbb. Ugye hátul a hajam felső rétege rövidebb, de igy nem is egyformán, meg teljesen eláll a hajam alsó részétől, mintha kb magamnak vágtam volna le. Megpróbáltam összefogni, de ugy is nagyon rossz, hol hosszabb, hol rövidebb és még száraz is. :( Annyira elvagyok keseredve, mit tudnék vele kezdeni?
2019. ápr. 22. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szép hajat szeretnél vágasd egyenesbe. Lehet rövidebb lesz, de legalább lesz frizura alakja.
2019. ápr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vasald ki te is
2019. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Borotváld le és bújj el amíg megnő.
2019. ápr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Legközelebb hangsúlyozd ki, hogy csak egyenesre vágja.

Milyen hosszú a hajad?

2019. ápr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Körkefével, nagyobb tincsenként próbáld beszárítani, úgy van értelme a fokozatos vágásnak, és úgy ki is néz valahogy. Aztán ha egy picit megnőtt, vágasd egyenes végűre.
2019. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Már nem azért, de ha száraz, azt lehet nyírni ameddig csak van hajad, MINDIG száraz lesz. A száraz hajat nem gyógyítja meg a hajvágás, max annyi időre, amíg rajta van a fodrász által rákent balzsam/hajápoló.

Ha nem akarsz száraz hajat, használj balzsamot, hajpakolást, hajolajat, és igyál megfelelő mennyiségű folyadékot.

2019. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!