Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrász Budapesten?

Jó fodrász Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudtok jó fodrászt Budapesten,belvárosban?

Keresgélek én is, de ahogy ránézek a referencia munkákra, mindig szörnyülködöm :(


2019. ápr. 23. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
De jó neked, te legalább látsz referenciamunkát.🤣 Hogy keresel rá? Vagy hol keresel? Nekem is szükségem lenne egy jó fodrászra.
2019. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Facebookon rákeresek a fodrászra, vagy fodrász üzletre, legtöbb esetben van oldaluk ahova tesznek fel képet
2019. ápr. 24. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
én fiu vagyok és fodrász..bp,2 ker.mit szeretnél? milyen a hajad es mi a kivánságod?
2019. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vágatni szeretnék és festetni is, bár kérdéses hogy a jelenlegi állapotból mit lehet kihozni :)

Terhesség és szoptatás alatt nem volt se vágva, se festve, a festék is már teljesen lenőtt úgy nézem.

Előtte váll alá ért valamennyivel és balayage technikával volt szőke szín festve.

Na most, az állapot olyan, hogy egy részen (ahol szőkítve volt az előző fodrász által, ezért sem akarok oda visszamenni :D), kissé megtört a hajam és valamiért az amúgy természetes szőkés barna hajam kis rezes színt vett fel, nem tudom miért, meg hogyan, de így van.


Szóval amit szeretnék, az egy váll alá érő (azt hiszem kleopátra fazonnak nevezik, nem tudom) haj, aminek az alapszíne szőkés barna és ismét igénybe vennék pici szőke melírt is. Csak most nem szeretném ha a szőkített terület töredezne.

2019. ápr. 24. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam a melir -festés -vágás-száritás 12000 ft,ha megfelel,irok számot
2019. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Írok üzenetet :)
2019. ápr. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!