Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya, nem túl divatos...

Csúnya, nem túl divatos nőkènt elmernétek menni egy neves fodrászhoz? Nem néznek ki onnan?

Figyelt kérdés
Szülés óta alig van hajam, meghíztam, a ruhàim sem divatosak. Félek, hogy kinevetnek majd ott...
2019. ápr. 23. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem nevet ki, ha kellően vastag a pénztárcád.
2019. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Alig van hajad, de neves fodrászhoz akarsz menni. Minek? Elég akkor fizetned sokat, mikor visszanő a hajad. Egy egyszerű fodrász most miért nem jó neked?


Mikor szültél? Szépen fokozatosan vissza lehet fogyni.

2019. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
biztos nem
2019. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

A neves fodrász se fog tudni hajat varázsolni neked, ha ki van hullva.

Sot... Szarból várat építeni se tud. A neves fodrász nem azért neves mert rendkívüli képességei vannak, hanem mert ismert vendegkort tudott magának becserkeszni, akik reklámozzák. Akár ingyen frizuraert akár pénzért, akár baráti szivessegbol.


Amúgy lehet bennem van a hiba de sosem oltoztem ki fodrászhoz. Úgyis akaratlanul hajas leszek, netán az elővigyázatosság ellenére is valami vegyszerrel kerülök erintkezesbe ami foltot hagyhat stb.

2019. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem hajat varázsoltatni mentem, hanem olyan frizurát, ami kényelmes a babához, de takarja azt az 1 helyet, ahol kihullott a hajam. Egyébként sikerült neki.
2019. ápr. 23. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja az első hajmosasig jó is lesz... Majd akkor mondd hogy de jó ha utána is jó marad.
2019. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézus micsoda bunkó hozzászólások o.O
2019. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!