Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném fehérebbé tenni a...

Szeretném fehérebbé tenni a bőrömet, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az arcom, hasam, hátam barnább mint a testem többi része, ráadásul az arcom brutálisan! Most biztos jön a sok olyan komment, hogy ‘örülj, hogy neked ilyen!’, nem, nem örülök ennek, mert más ez, szinte sárgás árnyalat, és más amikor valaki napbarnított, esetleg ha természetesen olyan színű a bőre! De ez egy sárgás-barnás árnyalat. Van amelyik fényben fehérebb vagyok az embereknél, van ahol árnyalatokkal barnább. Szolizás nem válik be, a sárga árnyalat alatta megmarad. Mit tehetnék, hogy fehérebb legyen a bőröm? Kérlek szépen, az ilyen Michael Jacksonos, vagy beszólogatós hozzászólásokat mellőzzétek! Mit tudnék tenni a fehérebb bőrért?

2019. ápr. 23. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy Michael Jackson nem lett kifehérítve!

Vitiligo nevű autoimmun betegsége volt. Ezt ő maga mondja el egy interjúban! :)


A bőröddel pedig nem tudsz mit kezdeni.

Használj erős naptejet,kerüld a napot,jàrj napernyővel.

2019. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam, hogy a ‘nem tudsz mit tenni’ kommenteket is kerüljétek! Azért sok ember válaszolgat itt anélkül, hogy utána nézne ennek, vagy értene. Amiket én találtam az a citrom, meg társai, de a hátamon, szinte az egész testemen kenjem be? Azért ez egy ‘kicsit’ fárasztó. Gondolom van ennél hatásosabb módszer is!
2019. ápr. 23. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan ázsiai kozmetikumok, amik fehérítésre vannak. Nem próbáltam egyet sem, de mivel náluk a világos bőr a szép, ezért szerintem nézz utána párnak.
2019. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp a múlt hónapban olvastam egy könyvet a sminkelés történetéről és rengeteget említette, hogy a múltban, hogyan fehérítették a nők a bőrüket és mi lett az eredménye. Tudom... ma már mérföldekkel fejlettebb a kozmetika, de azok az anyagok iszonyatosan mérgezőek voltak. Ha tényleg ennyire zavar téged ez a dolog, esetleg bőrgyógyásznál próbálkozhatnál professzionális tanácsért és termékekért. Lehet, hogy csak vényre kapható segítene igazán.
2019. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!