Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőrtelenítő...

Melyik a legjobb szőrtelenítő módszer?

Figyelt kérdés
Mindig mindenhol borotváltam magam,bikinivonalra ugyanúgy borotvát használtam,ám mostmár kezd elegem lenni. 2nap után már szúr,viszket,pedig már mindent kipróbáltam,bőradír,hidratálókrémek,olaj...Hideg gyanta nem igazán vállt be...Epilátorra érdemes beruházni? Illetve azzal is lehet bikinivonalat szőrteleníteni? Kinek mik a tapasztalatai?

2019. ápr. 23. 19:44
 1/2 anonim válasza:
Én egy braun epilátorra ruháztam be, kb 10 ezer volt, és nagyon megérte szerintem. Nekem egyáltalán nem fájt a lábamon, a hónaljnát majdnem kiszaladtam a világból, de másodjára már az sem vészes. Én szoktam használni bikini vonalra is, ott jobban kell figyelni, hogy ki legyen feszítve a bőr, de ot sem annyira fájdalmas, mint ahogy vártam. Amióta epilálok, elvékonyodott a szőröm, főleg a lábamon, és ha egy kicsit már látszik, akkor sem félek, mert nem annyira frltűnő.
2019. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs univerzális megoldás. Mindenkinek más jön be. Nekem például van türelmem kiborotválom mindenemet, a bőröm egész jól bírja, míg ismeretségi körben sokan kipattognak.

Esetleg kozmetikussal végzett profi gyantázás (nem a sarki Jucika, aki csak tépked) vagy a lézeres szőrtelenítés.

Mi számolgattuk, a lézer olcsóbban jön ki 5 évre, mint a kozmetikus.

2019. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!