Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyire szeretitek az...

Ti mennyire szeretitek az eredeti hajszíneteket?

Figyelt kérdés

Több olyan ismerősöm is van, akik őszülnek, és rengeteget problémáznak azon, hogy olyan festéket találjanak, ami teljesen olyan, mint az eredeti hajszínük.

Én is kicsit őszülök már, de amióta festem a hajam, eszemben sincs az eredeti színemet visszahozni. Voltam már fekete, sötétbarna, vörös, padlizsán, most pedig sötétpinkes-lilás árnyalatokkal kísérletezem.

Az eredeti hajszínem az az igazi "semmilyen barna" se nem világos, se nem sötét, ráadásul kissé arany beütése van. Sosem szerettem, 17 éves korom óta csak a fényképeken látom, és nem is hiszem, hogy valaha hiányozna, vagy vissza akarnám kapni.


Ti hogy vagytok a saját, eredeti hajszínetekkel?? Mennyire vagytok elégedettek vele? Ha festeni kéne (vagy esetleg festitek is), akkor más árnyalatot akarnátok, vagy a természetest megtartani?

Kort is írhattok!



2019. ápr. 23. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem az eredeti hajszínemet 6-os színmélységű barna enyhe arany fénnyel (kis koromban szőke voltam), nem kell még festenem, mert pár szál ősz hajam van. Mivel hideg nyár típus vagyok úgy gondolom az eredeti hajszínem áll nekem a lehető legjobban. Már most keresgélek a hajfestékek között, hogy majd az eredetihez legjobban hasonlító árnyalatot találjam meg. Bár mostanában kacérkodok a gondolattal, hogy meghagyom majd őszen, ha szépen őszülök, csak abban az esetben. 42/N
2019. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy nem szeretem, nem emlékszem, milyen. 14 éves korom óta festem, és fényképek sem nagyon vannak róla. Barna, de hogy milyen mély meg hogy csillognak rajta a nap sugarai, milyen táncot jár rajta a holdfény, hát azt meg nem mondom. Az meg, hogy barna, elég tág.


Mindenféle szín voltam, a vörös minden árnyalata padlizsántól a rézig, kékes fekete, hidrogén szőke. Sőt, még lila meg kék is, mikor még nem DM-ben voltak extra színek, hanem fodrászkellékesnél kellett levadászni.


Már hosszabb ideje mézszőke vagyok, ez áll a legjobban. Meleg sötétszőke.

2019. ápr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!