Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás problémák. Mit tehetnék?

Epilálás problémák. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tértem át borotváról az epilátorra. Az elején cdak lábra használtam, és nagyon boldog voltam, mert egyáltalán nem fájt. Az erős szőrszálakat könnyen ki bírta húzni egyben, viszont most, hogy már jópárszor használtam, annyira elgyengült a szőr, hogy sokszor hamarabb elszakad, minthogy a gép teljesen kihúzná. Ez ellen mit lehet tenni?

Továbbá elkezdtem közben más területek epilálását is, és bikinivonalon tapasztaltam, hogy akármit csinálok, mindig benő a szőr vagy kisebesedik. Elég kellemetlen, hogy most még csúnyább az a terület mint előtte. Pedig mindig fertőtlenítem a gépet és a bőrt is, meg bőrnyugtatót is kentem rá, de akármit csinálok, ott mindig begyullad, sebes lesz, benő a szőr. Több helyen nem volt még ilyen, úgyhogy tényleg nem értem. Ti hogy oldjátok ezt meg?

A válaszokat előre is hálásan köszönöm.



2019. ápr. 24. 10:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Bikinivonalon azért nő be, mert ott sokkal mélyebben van a szőrtüsző (ezért is fáj jobban). Ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni, esetleg figyelj arra hogy olyan alsóneműt vegyél fel epillálás utani pár napba, ami mondjuk pamut és kényelmesebb a bőrnek. A lábadon meg áztasd ki a bőröd jó meleg vízben, attól megpuhul és könnyebben kijönnek a szőrök (+kevésbé fáj)

Kend továbbra is, esetleg próbálj ki más fajta bőrnyugtatót, ha ez nem válik be.

2019. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lábon csak akkor szakad el, ha hosszabb már. Könnyebben kiszedi, ha csak kis rövid.

Bikini vonallal nem nagyon tudsz mit tenni, az nagyon érzékeny terület. Ha hajlamos vagy a szőrbenövésre, akkor hiába teszel meg mindet, akkor is olyan lesz.

2019. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!