Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi segített hajhullás...

Skull12 kérdése:

Kinek mi segített hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok és hullik a hajam ez azt jelenti, hogy fürdés közben akár 30-70 hajszálam hullik ki.

Ismeritek a Hairbunny terméket? [link]


Valakinek segített ha ez nem, akkor mi? Egyenlőre zárjuk ki a genetikai hibát... Válaszokat köszi...



2019. ápr. 24. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem állom meg hogy el ne süssem az idióta viccet hogy a hajhullást csak egyvalami állítja meg: a padló.

A baj az hogy sajnos minden viccnek a fele igaz, ezt az öcsém példája alapján mondom. Minden elképzelhető csodaszert összevásárolt aranyáron, hogy hátha, de sajnos érdemi eredményt semmivel sem sikerült elérnie. Sajnos ez van, szerintem jobb ha megbarátkozol a dologgal.

2019. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ricinus olaj Nalam bevallt
2019. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gockutatast csinal, ha van valahol goc akkor semmit nem fognak erni ezek a azetek
2019. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló?! Milyen góc? Haj góc? Vagy mire gondol? Nem teljesen értem!
2019. ápr. 24. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Én jelenleg azt az elméletet tartom reálisnak, hogy a hajhagymák a rossz vérellátás miatt halnak el.

Pl. Ha hidegben vagy fedetlen fővel, szoros sapkában vagy egész nap, vagy stresszelsz, mind a hajhagymák vérellátását teszi tönkre.

Ennek kell ellentartanod pl. azzal hogy nem stresszel, nem hagyod hogy megfagyjon a fejed, stb.

2019. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne zárd ki a genetikai "hibát", mert örökletes hajhullásod van, hiába kenegeted hairbunnyval meg a többi csodaszerrel. Arra más megoldás kell.
2019. ápr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
vervetel, fogaszati ctg, ful orr gegeszet stb., haziorvoshoz elmesz jobban tudja
2019. ápr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért én nem zárnám ki a genetikai bajt, és le leszek pontozva, de nekem a kókuszzsír állította meg. Nagyon kevés hajam hullik most már, de nekem dús is, szóval ha ennyire durván hullana, mint neked, akkor orvos.
2019. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a vaspótlás megállította, ez pedig újranövesztette: [link]

A fenti "kezelés" hatásosságából ítélve vashiány miatt hullott a hajam. A vaspótlást heti 1-2-szeri májfogyasztással végeztem, mert nekem egyszerűen a mesterséges vaspótlás nem működik, se vényköteles, nagy dózisú, sem hiperszuper drága étrendkiegészítő szerekkel.

A "góckutatás" azt jelenti, hogy a szervezetben egy olyan helyet ("góc") keresnek, ahol kórokozók krónikus gyulladást tartanak fenn és az okozhat hajhullást, pattanásos bőrt stb.

2019. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!