Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen hajjal?

Figyelt kérdés

Kb vállig érő, nagyon kevés hajam van. A gond az, hogy még göndör is, de nem ilyen ízlésesen göndör. Mivel tényleg, nagyon kevés hajam van, reggelente úgy áll, hogy muszáj vasalnom, mert úgy nem mehetek emberek közé. Kb egy éve vasalom, nagyon töredezett, de rövidre vágatni semmiképpen nem akarom, gyűlölöm ha egy nőnek olyan rövidre le van vágva, mint egy fiúnak. Hosszú és dús hajat szeretnék. Tartós egyenesítésre nincs pénzem. Régebben ricinus olajjal kentük, nem segített. Dúsító samponokat is próbáltam, azoknál se vettem észre, hogy segítettek volna. Egyszerűen rühellem, gyűlölöm a hajam

17/L



2019. ápr. 24. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem odaírni, hogy nagyon gyorsan zsírosodik. Naponta kell hajat mosnom, különben borzasztó a fogása és az állása is. Nem használok sok kenceficét, 2 sor sampon, egy sor balzsam, ha nem felejtem el utána, hajápolótej a hajvégekre
2019. ápr. 24. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondor hajra valo hajapolok? Attol szep gondor lenne

Illetve soreleszto tabletta

2019. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen gondorito termékeket javaslok.

Szép loknikat csinál pl a balea göndör hajrá való termekcsalad.

2019. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt is elfelejtettem mondani, hogy jobban szeretem az egyenes, mint a göndör hajat. Utcán is szögegyenes hajú lányok flangálnak mindig, és nagyon irigylem őket emiatt
2019. ápr. 24. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Soksok balzsam, kizarolag akkor fesuld ki amikor balzsam van rajta es vizes, oblites utan ne torcsivel hanem inkabb pamuttal (polo pl) nyomkodd, ne dorzsold.

Hagyd egy kicsit levegon szaradni es kozben nyomkodd felfele a tincseket, hogy gondorodve szaradjanak.

Utana tengeri sos spray (osis+ session label sea salt spray eleg jo), hidratalo hajapolo, es diffuzorral alacsony hofokon kis fokozaton “dolj ra” a diffuzorra es a fejedhez kozel nyomd es fektesd ra a hajad. Kb 10 perc igy megszaritani, szep hullamos/gondor lesz ha majd rendbejon, ne vasald.


Ha nem megy nezz par youtube vidit vagy menj el egy profi fodraszhoz csak mosas szaritasra es kerd, hogy mutassa meg hogy hasznald a diffuzort :)

2019. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ertem en, hogy az egyenest szereted (enis) de a gondor hajat ha vasalod az meg rosszabb mintha egy nem gondort vasalnal, a hajad egeszsegenek az erdekeben, inkabb fogadd el gondoren (tapasztalat)

Mivel irtad , hogy anyagilag nem allsz ugy, igy a gozolos hajvasalo nalad kiesik. (En azt hasznalok, felvaltva hajmosasonkent azzal, hogy gondornek hagyom)

2019. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De fura, soha nem láttam még göndör, de ritka hajú lányt. Nekem is göndör (nagyon), de nekem rengeteg van, és más göndör hajú lányoknál is ezt látom (bár nincsenek túl sokan).


Sajna a töredezett végekkel nem tudsz mit kezdeni, azokat nem lehet megjavítani. Ha nem akarod egyszerre rövidre vágatni, akkor 2-3 havonta vágass belőle egy picit, addig, amíg helyre nem jön. A kevés hajból meg megintcsak nem lesz soha sok, maximum póthajjal.

Az egyetlen megoldás az lehet szerintem, hogy megszabadulsz fokozatosan az eltöredezett részektől, és megnöveszted a hajad. Ha hosszabb lesz, akkor lehet, hogy már göndören is jobban fog tetszeni neked, és magadtól lerakod a hajvasalót.

2019. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!