Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim terület borotválása mit...

Intim terület borotválása mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egy ideig gyantáztattam kozmetikusnál de jelenleg nincs rá módom amióta elköltöztem egy másik városba. Amikor leborotválom nincs gond szép sima minden amilyennek lennie kell...de én nem szeretem amikor már érezni a borostát és emiatt 2 nap után már szívesen átmennék rajta újra de ilyenkor abszolút nem bírja a bőröm, fáj , vérzik a szőrtüszőknél és begyullad...növekedési iránnyal szemben borotválom igaz de csak így lesz teljesen sima

van még valaki így mit tehetnék másképp?



2019. ápr. 25. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítőkrém vagy házi gyanta.

Amúgy semmit nem csinálsz rosszul, mert míg a gyanta tövestűl tépi ki a szőrt, addig a borotva csak a felszínen lévőt vágja el.

2019. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny a bőröd, nem nagyon lehet mit tenni, 3-ból 2 embernek ilyen. Ha a gyantázás bejött, akkor mégiscsak érdemes lenne keresni egy jó kozmetikust.
2019. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne növekedési iránnyal szemben borotváld.

Nekem is csak ez oldotta meg a problémát. Ja, nem lesz olyan tükörsima, de nem is szenvedek napokig utána.

Plusz a mellékelt ábra is mutatja, olyan sokat nem ér a tükörsimaság, 2 nap múlva ugyanott vagy, mintha szőrirányba borotválnád, csak többet szenvedsz.

2019. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!